Skip content

Jarzynki i przyjaciele z wakacyjnym hitem! Poznajcie “Ziemniaka Zbysia”!

Jarzynki i przyjaciele z wakacyjnym hitem! Poznajcie “Ziemniaka Zbysia”!

Jarzynki i przyjaciele z wakacyjnym hitem!
Poznajcie „Ziemniaka Zbysia”!

 

Ziemniak, którego chcemy Wam przedstawić to najbardziej przebojowa postać, jaką tylko mogliście spotkać w swoim życiu. Uroczy, przebojowy, odważny i skłonny do poświęceń! Taki jest właśnie „Ziemniak Zbyś” czyli kolejny bohater, którego możecie usłyszeć na płycie „Jarzynki i przyjaciele”. (KUP ALBUM)

 

Ugniataj mnie

Ugniataj mnie

A będę Twoim puree!

 

 

Tak śpiewa w refrenie piosenki o „Ziemniaku Zbysiu” Radek Liszewski – lider zespołu Weekend, który wcielił się w rolę naszego bohatera. Jest to tekst, który z pewnością wpadnie w ucho nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Rytmiczna kompozycja bardzo szybko wpada w ucho już od pierwszego przesłuchania. Zresztą przekonajcie się sami!

POSŁUCHAJ NA YOUTUBE / VEVO

JARZYNKI I PRZYJACIELE” to płyta dla dzieci, jakiej jeszcze nie było. Maluchy znajdą na niej dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów, m.in.: Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego, Katarzyny Pakosińskiej, Stanisławy Celińskiej, Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej czy Radosława Liszewskiego. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata.

Słuchając utworów  z „JARZYNKOWEJ” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i  gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są bowiem muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.  Płyta „JARZYNKI I PRZYJACIELE” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie  najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki! Jak twierdzą psychologowie i pedagodzy, edukacja z elementami zabawy ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie. Dziecko chłonie wiedzę i staje się twórcze. A co najważniejsze, taka forma nauki sprawia mu przyjemność. Zwłaszcza jeśli – tak jak w przypadku płyty „JARZYNKI I PRZYJACIELE” – towarzyszy jej muzyka. Dlatego warto ze słuchania ulubionych utworów uczynić codzienny rytuał.

Album „JARZYNKI I PRZYJACIELE” ukazał się 13 maja 2016 roku nakładem Sony Music Poland.

***

Informacje, zdjęcia i nagrania zza kulis powstawania płyty, a także konkursy, zabawy i moc innych atrakcji znajdziecie na fejsbukowej stronie „Jarzynek i przyjaciół”: https://www.facebook.com/jarzynki/

SONY MUSIC POLAND: FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | WWW