Skip content

Jean-Michel Jarre powraca do Polski na dwa koncerty! Druga część płyty Electronica już maju!

Jean-Michel Jarre powraca do Polski na dwa koncerty! Druga część płyty Electronica już maju!

Jean-Michel Jarre rozpoczyna światową trasę i wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!
5 listopada, Atlas Arena Łódź

6 listopada, Spodek, Katowice 

Bilety w sprzedaży od piątku, 18 marca od godziny 10:00 na www.LiveNation.pl

Po ogłoszeniu drugiej części płyty „Electronica – „The Heart of Noise” (premiera 6 maja), Jean-Michel Jarre  potwierdził, że już jesienią odwiedzi Polskę na dwóch koncertach w ramach światowej trasy Electronica World Tour!

Jest to pierwsza od sześciu lat trasa koncertowa guru muzyki elektronicznej.  Znany z oszałamiających efektów wizualnych, wykorzystania najnowocześniejszej technologii, Jarre zapowiada, że przygotował wyjątkową i całkowicie nową produkcję, która będzie jeszcze bardziej widowiskowa.

 

Trasa rozpocznie w Europie w październiku. Artysta wystąpi m.in. w O2 Arenie w Londynie, w Paryżu, Niemczech, Szwajcarii czy Austrii. Polscy fani będą mieli okazję zobaczyć go 5 listopada w Atlas Arenie w Łodzi, a dzień później – 6 listopada w Tauron Arenie w Krakowie.

Sprzedaż biletów na oba koncerty rozpocznie się w piątek, 18 marca o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl .

Natomiast jeszcze latem Jean-Michel ma wystąpić na kilku letnich festiwalach.  Artysta zapowiada, że usłyszymy zarówno nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu „Electronica” (zamów płytę TUTAJ) , jak i klasyki z takich krążków jak „Oxygene” czy „Equinoxe”.

***

Więcej informacji o Jean-Michel Jarre:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Soundcloud | YouToube | Vevo