Skip content

JEFF LYNNE’S ELO – słynny koncert w Wembley Arena nareszcie do obejrzenia w zaciszu domowym!

JEFF LYNNE’S ELO – słynny koncert w Wembley Arena nareszcie do obejrzenia w zaciszu domowym!

Już dwa lata minęły od wielkiego powrotu dowodzonego przez Jeffa Lynne’a ELO – słynna rock’n’rollowa orkiestra stojąca za takimi hitam jak “Mr. Blue Sky,”, “Evil Woman” czy „Don’t Bring Me Down” powróciła z dokładnie takim albumem, na jaki czekali fani. Krążek „Alone In The Universe” przyniósł kolejny przeboje w dyskografii ELO a singiel „When I Was A Boy” z miejsca dołączył do klasyków zespołu.

Wszystkie te utwory (i prawie 20 więcej) usłyszeć i zobaczyć można w wersji koncertowej na nowym wydawnictwie „Wembley Or Bust”, którego premiera planowana jest na 17 listopada ((kliknij TUTAJ aby zobaczyć trailer). Ukazujący się w różnych formatach – 2CD, 3LP oraz 2CD+DVD i 2CD+Blu-Ray koncert miał miejsce w czerwcu tego roku na stadionie Wembley w Londynie. Setlista stanowi przekrój przez wszystkie etapu działalności Electric Light Orchestra, sięgając nawet czasów The Move oraz Traveling Wilburys, którą to grupę Lynne założył wraz z Bobem Dylanem, Roy’em Orbisonem, George Harrisonem i Tomem Petty. Niesamowite wydawnictwo idealnie oddaje atmosferę panującą wśród 60-tysięcznego tłumu bawiącego się przy takich klasykach ELO jak (poza wspomnianymi): „Telephone Line”, “Livin’ Thing”, „Sweet Talkin’ Woman” i “Turn To Stone”, który jako pierwszy udostępniony został na YouTube.

Electric Light Orchestra sprzedali na świecie ponad 50 milionów płyt i aż 20 swoich utworów umieścili w TOP20 brytyjskiej listy UK Singles Chart.