Skip content

JOY. – nowa popowa nadzieja Australii!

JOY. – nowa popowa nadzieja Australii!

JOY. – NOWA POPOWA NADZIEJA AUSTRALII!

POSŁUCHAJ ‘SMOKE TOO MUCH’

20-letnia wokalistka, producentka, autorka piosenek i multinstrumentalistka JOY. wydała właśnie swój nowy singiel singiel „Smoke Too Much” (KUP/POSŁUCHAJ), który dostępny jest we wszystkich platformach cyfrowych.

Specjalnością JOY. są eteryczne, introspektywne elektroniczno-popowe piosenki, które wokalistka śpiewa swoim namiętnym i hipnotyzującym głosem. Wyprodukowana przez JOY. we współpracy z Khaledem Rohaimem (Rihanna, Ariana Grande, Ty Dolla $ign), nadchodząca EP-ka JOY. to efekt wielu dni spędzonych na pisaniu piosenek i podczas sesji nagraniowych.

Choć JOY. jest dopiero na początku kariery, przeszła już drogę od nagrań tworzonych samodzielnie w swoim pokoju do wydania debiutanckiego singla „Captured” i EP-ki „ODE”, która podbiła listę elektronicznych albumów na iTunes i do tej pory została przesłuchana ponad 5 milionów razy. JOY. została także nazwana „nową eksportową nadzieją muzyki pop Australii” przez magazyn Nylon. Zane Lowe, słynny DJ radia Beats 1, wybrał JOY. w 2015 roku jedną z nowych artystek, których karierę warto śledzić. JOY. została też doceniona przez Kehlani, której towarzyszyła w wyprzedanej trasie koncertowej po Australli.

Obserwuj JOY. na:

Facebook | Twitter | Instagram | Spotify