Skip content

JUDAS PRIEST udostępniają tytułowy utwór w nowej płyty ‘FIREPOWER”!

JUDAS PRIEST udostępniają tytułowy utwór w nowej płyty ‘FIREPOWER”!

JUDAS PRIEST udostępnili właśnie tytułowy utwór z ich najnowszej, planowanej na 9 marca płyty – „FIREPOWER” można już teraz posłuchać TUTAJ. Album składać się będzie z 14 utworów w klasycznym i inspirującym metalowym stylu. Odpowiada za niego słynny producent Tom Allom, który współtworzył brzmienie Judas Priest na płytach z lat 1979-1988, czyli m.in. takich klasykach jak ‘Unleashed in the East,’ ‘British Steel,’  ‘Screaming for Vengeance’ czy ‘Defenders of the Faith’) a także zdobywca Grammy Andy Sneap, który pomógł zespołowi podnieść ‘dźwiękową poprzeczkę’ jeszcze wyżej.

“Tom Allom ma nosa do tworzenia klasyków metalu’ mówi Halford. ‘A Andy to bardziej ‘nowoczesny producent metalowy’ z nieco innym podejściem niż Tom. I równowaga między oldschoolowym metalem  i światem Andy’ego wywołała niezwykłą koalescencję”. „Tom jest z nami od 1979 rok, więc na przestrzał zna nasze gusta i podejście do muzyki” dodaje Hill. I jak twierdzi Travis, Judasi na tej płycie wrócili do sposobu nagrywania jaki sprawdził się na najsłynniejszych płytach zespołu: „Znów postawiliśmy na nagrywanie muzyki organicznie, kiedy wszyscy z nas są w jednym pomieszczeniu i po prostu grają razem.”

13 Czerwca Judas Priest wystąpią w katowickim Spodku razem z formacją Megadeth – bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

Tracklista ‘FIREPOWER’ :

 1. Firepower
 2. Lightning Strike
 3. Evil Never Dies
 4. Never The Heroes
 5. Necromancer
 6. Children of the Sun
 7. Guardians
 8. Rising From Ruins
 9. Flame Thrower
 10. Spectre
 11. Traitors Gate
 12. No Surrender
 13. Lone Wolf
 14. Sea of Red