Skip content

Kasabian pokazuje czym jest miłość do wariata… Zobacz teledysk do singla “You’re In Love With a Psycho”!

Kasabian pokazuje czym jest miłość do wariata… Zobacz teledysk do singla “You’re In Love With a Psycho”!

Kasabian opublikował teledysk do „You’re In Love With A Psycho” – pierwszego singla zapowiadający ich nowy album „For Crying Out Loud”, który ukaże się 28 kwietnia! Nakręcony w Londynie i wyreżyserowany przez W.I.Z obraz, jak zwykle w przypadku Kasabian, w przewrotny i zabawny sposób pokazuje, czym jest miłość do wariata…

 

Zobacz teledysk „You’re In Love With A Psycho”TUTAJ!

 

Nowy album Kasabian – „For Crying Out Loud”, to według zapowiedzi najlepszy materiał zespołu w ich dotychczasowej karierze – zuchwały, buńczuczny, z przebojowymi melodiami! Autorem wszystkich 12 kompozycji jest Sergio Pizzorno (gitarzysta i drugi wokalista zespołu). Płyta ukaże się nakładem Columbia Records 28 kwietnia i dostępna będzie w serwisach cyfrowych oraz na nośniku CD i winylu. Dodatkowo, dostępna będzie także kolekcjonerska, dwupłytowa wersja CD Deluxe.

 

Zamów przedpremierowo album „For Crying Out Loud” – wersja podstawowa TUTAJ / wersja deluxe TUTAJ!

 

 

Tracklista:

 1. Ill Ray (The King)
 2. You’re In Love With A Psycho
 3. TwentyFourSeven
 4. Good Fight
 5. Wasted
 6. Come Back Kid
 7. The Party Never Ends
 8. Are You Looking For Action
 9. All Through The Night
 10. Sixteen Blocks
 11. Bless This Acid House
 12. Put Your Life On It

 

***

Kasabian tworzą: kompozytor, gitarzysta, drugi wokalista i producent Sergio Pizzorno, główny wokalista Tom Meighan, basista Chris Edwards, perkusista Ian Matthews i gitarzysta Tim Carter. Grup istnieje od 1997 r., ale swój imienny debiut wydali dopiero w 2004. Krążek trzykrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii. W dotychczasowej karierze sprzedali ponad 5,5 mln płyt, a ich dyskografię zamyka wydany trzy lata temu album „48:13”. Na swoim koncie mają aż 7 nagród magazynu NME, 4 statuetki Q Awards i nagrodę Brit Award. W Polsce Kasabian wystąpił ostatnio jako headliner na Open’er Festival w 2015r.

Więcej informacji o Kasabian: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram