Skip content

“Każdy dziad” czyli Krzysztof Krawczyk w duecie z Maciejem Maleńczukiem.

“Każdy dziad” czyli Krzysztof Krawczyk w duecie z Maciejem Maleńczukiem.

„Każdy dziad” czyli Krzysztof Krawczyk w duecie z Maciejem Maleńczukiem. Posłuchaj pierwszego singla promującego album „Duety”!

 

W swojej trwającej już ponad 50 lat karierze, Krzysztof Krawczyk stworzył wiele wspaniałych muzycznych kreacji, zarówno w pojedynkę jak i w towarzystwie innych wykonawców. W tym roku artysta obchodził swoje 70-te urodziny. Z tej wyjątkowej okazji na rynku pojawi się album zatytułowany „Duety”. Pierwszym singlem promującym to wyjątkowe wydawnictwo jest utwór z Maciejem Maleńczukiem. Piosenka zatytułowana „Każdy dziad” (POSŁUCHAJ) jest żartobliwą kompozycją nawiązującą tekstem do przeszłości obu artystów.

 

 

Swoje lata w końcu miałem

A wciąż laski wyrywałem

Ćpałem chlałem i przetrwałem

Próbowałem ostro żyć

– śpiewa Maleńczuk

 

A ja byłem marynarzem

Żeglowałem w nurcie zdarzeń

Nie rezygnowałem z marzeń

Dryfowałem czasem też

– śpiewa Krawczyk

 

Na wydawnictwo „Duety” trafi aż dwanaście niezwykłych duetów. Trzy premierowe utwory zaśpiewane wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Katarzyną Nosowską, Anią Dąbrowską i właśnie Maciejem Maleńczukiem, zostały napisane przez tych artystów specjalnie dla Krzysztofa Krawczyka. Na płycie znajdą się również nigdy nie publikowane piosenki: „Noc nie przyszła pod mój dach” z Urszulą oraz „Mam dla siebie miasto” z Wojciechem Kordą. Na „Duetach” nie zabraknie również znanych przebojów takich jak: „Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz, „Lekarze dusz” z Muńkiem Staszczykiem, czy „Przytul mnie życie” z Andrzejem Piasecznym. Płyta ukaże się 4. listopada nakładem Sony Music Poland.

 

Pobierz lub posłuchaj „Każdy dziad”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/KazdyDziad

Zamów album w przedsprzedaży: http://smarturl.it/KrawczykDuety

 

 

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW