Skip content

Kesha wspiera outsiderów i komponuje dla nich “Hymn”! Posłuchaj nowego utworu z nadchodzącej płyty ‘Rainbow’!

Kesha wspiera outsiderów i komponuje dla nich “Hymn”! Posłuchaj nowego utworu z nadchodzącej płyty ‘Rainbow’!

Oczekiwanie na premierę nowej płyty Keshy wzrasta z każdym dniem! Wczoraj artystka opublikowała kolejny utwór – „Hymn”. Kesha zadedykowała go marzycielom i outsiderom na całym świecie.

„Hymn” to kolejne, czwarta już piosenka, po „Praying”, „Woman” oraz „Learn to Let Go”, zapowiadająca album „Rainbow”, którego premiera odbędzie się 11 sierpnia!

Posłuchaj / zamów singiel „HymnTUTAJ!

„Hymn” dla Keshy to specjalny ukłon dla fanów. Wielu z nich podzieliło się z nią osobistymi historiami, opowiadając, w jaki sposób muzyka artystki pomogła przetrwać im trudne momenty w życiu.

This is a hymn for the hymnless, kids with no religion” [„Oto hymn dla tych bez hymnu, dzieciaków bez religii – tłum.] – śpiewa Kesha w tej niezwykłej piosence wyprodukowanej przez Ricky’ego Reeda i Jonny’ego Price’a. Kesha napisała ten utwór z Cara Salimando i matką, Pebe Sebert.

Artystka ponownie wyjaśniła sens piosenki za pomocą listu, który ukazał się na stronie Mic (czytaj TUTAJ).

„Ta piosenka jest poświęcona wszystkim idealistom na całym świecie, którzy nie odwracają się od postępu, miłości i równości, nawet wtedy, gdy te wartości te są kwestionowane. Dedykuję go tym, którzy wychodzili na ulice, aby protestować przeciwko rasizmowi, nienawiści i wszelkiej dyskryminacji. Dedykuję go także każdemu, kto czuje się niezrozumiany albo nieszanowany za to, kim jest przez świat.” – tłumaczy Kesha.

Płytę „Rainbow” już teraz można zamawiać TUTAJ!

 

***

Więcej informacji o KESHA: Oficjalna strona | Facebook | Twitter| Instagram