Skip content

Kid Ink zapowiada premierę nowej płyty- ‘Full Speed’ na 3 lutego i publikuje teledysk do utworu ‘Cool Back’

Kid Ink zapowiada premierę nowej płyty- ‘Full Speed’ na 3 lutego i publikuje teledysk do utworu ‘Cool Back’

Mijający rok 2014 Kid Ink może z pewnością zaliczyć do bardzo udanych. W lutym ukazał się przełomowy w jego karierze albumu – „My Own Lane” (debiutował na #1 zestawienia  Billboard kategorii Album  Rap i na #2 w zestawieniu  Top albumów R&B/Hip Hop). To z tej płyty pochodzi przebój „Show Me”, nagrany wspólnie z Chrisem Brownem. Raper, w ramach swojej światowej trasy (200 koncertów w 24 krajach!), wystąpił również we wrześniu w Warszawie.

 

Artysta nie spoczywa na laurach. Właśnie zapowiedział premierę kolejnej płyty – ‘Full Speed’, która do sprzedaży trafi 3 lutego 2015r. Poznaliśmy już pierwszy singiel – „ Body Language” z udziałem Ushera oraz Tinashe.

Dzisiaj opublikowany został oficjalny teledysk kolejnego utworu pt. ‘Cool Back’ (zobacz tutaj).  Fani, którzy zamówią już teraz płytę ‘Full Speed’ w przedsprzedaży cyfrowej w serwisie iTunes (tutaj) od ręki otrzymają oba utwory.

 

Kid Ink:

“Moją ostatnią płytę nazwałem ‘My Own Lane’ , ponieważ dokładnie tak czułem się w tamtym czasie. Po tym  niesamowitym roku, czuję się, jakbym właśnie teraz szedł właściwym tempem i na tym  albumie kroczył z pełna prędkością w obranym przez siebie kierunku.”

 

Zapowiedź tego, co znajdzie się na płycie ‘Full Speed ‘można zobaczyć tutaj.

 

 

Oficjalna Strona: http://kidinkmusic.com/

Facebook: https://www.facebook.com/OfficialKidInk

Twitter: https://twitter.com/kid_ink

Instagram: http://instagram.com/kidinkbatgang

YouTube: https://www.youtube.com/user/kidinkmusic

VEVO: https://www.youtube.com/user/KidInkOfficialVEVO

Spotify: Kid Ink