Skip content

Klubowy banger od Hardwella! Dziś premiera singla “Thinking About You” feat. Jay Sean!

Klubowy banger od Hardwella! Dziś premiera singla “Thinking About You” feat. Jay Sean!

Klubowy banger od Hardwella!

Dziś premiera singla „Thinking About You” feat. Jay Sean!

 

 

HARDWELL I Jay S NEW COLLABORATION ‘THINKING ABOUT YOU’ WITH JAY SEAN

 

Brytyjski wokalista Jay Sean (autor m.in. hitów „Ride It”, „Down”, „Tonight”) podjął się współpracy z jednym z najpopularniejszych światowych DJów i producentów – Hardwell. Efektem tej kolaboracji jest charakterystyczny singiel z gatunku Future Pop z chwytliwymi elementami dance zatytułowany „Thinking About You”, który od dzisiaj dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych!

 

Posłuchaj / pobierz singiel „Thinking About You” TUTAJ!

 

Emocjonalny utwór, wypełniony melodyjnymi dźwiękami, „Thinking About You” to idealne połączenie brzmienia house i R&B. Słuchacz otrzymuje znakomitą próbkę umiejętności wokalnych, z których znany jest Jay Sean  i najwyższej klasy produkcję – znak rozpoznawczy Hardwella!

 

Podczas 10letniej kariery muzycznej, Jay Sean wydał 4 albumy studyjne, ma na koncie kilka światowych hitów, które sprzedały się w ponad 18. mln nakładzie i zdominowały listy przebojów.

 

Hardwell może poszczycić się dwukrotnie zdobytym tytułem najpopularniejszego DJ na świecie! Jako producentowi udało mu się stworzyć kilka utworów, które stały się klasykami muzyki klubowej, np. „United We Are”. Współpracował m.in. z Craigiem Davidem, Tiësto i remiksował przeboje Rihanny  czy Example.

 

Wiecej informacji  Hardwell: Oficjalna strona | Facebook | Twitter |

Więcej informacji Jay Sean: Oficjalna strona | Facebook | Twitter |