Skip content

KONKURS! NAKRĘĆ TELEDYSK Z Sony Music dla DARII ZAWIAŁOW

KONKURS! NAKRĘĆ TELEDYSK Z Sony Music dla DARII ZAWIAŁOW

Nakręć teledysk z Sony Music dla Darii Zawiałow!

Ruszył konkurs dla wszystkich zainteresowanych twórczością filmową!

Daria Zawiałow jest młodą artystką z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się w komponowanie swoich utworów. Wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak PJ Harvey, Radiohead, Warpaint czy Florence and The Machine. Obecnie pracuje nad debiutanckim materiałem, który zostanie utrzymany w klimatach indie popu I rocka. Jej debiutancki album ukaże się w 2016 roku i będzie zawierał autorskie kompozycje Darii.

Sony Music jest organizatorem konkursu na teledysk do pierwszego singla Darii Zawiałow pt. MALINOWY CHRUŚNIAK (Kliknij, aby posłuchać!) – zapowiadający debiutancki album artystki. Tytuł piosenki to nawiązanie do słynnego wiersza Bolesława Leśmiana, którego ceni zarówno artystka, jak i producent muzyczny płyty – Michał Kush. Równie mocne wrażenie pozostawia śmiały tekst – próba autorskiego erotyku, wyznanie pragnienia i namiętny list kobiety skierowany do ukochanego. Z poetyckimi wersami świetnie koresponduje warstwa muzyczna – rozedrgana, intensywna, pełna podskórnego niepokoju. Zawiałow imponuje też skokami dynamiki w interpretacji wokalnej – od tajemniczego falsetu po ognisty krzyk w refrenie. Całość jest intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które interesują się tworzeniem materiałów video: profesjonalistów, studentów szkół filmowych, vlogerów, youtuberów. Aby wziąć w nim udział należy do 27 kwietnia przedstawić oryginalny pomysł na własny teledysk, przesyłając prezentujący go previs, czyli „roboczy” klip nakręcony np. telefonem komórkowym. Jury opublikuje prace finałowe, z których wyłoniony zostanie zwycięzca. Oficjalnymi partnerami akcji są 02 i VEVO.COM

 

Materiały konkursowe – filmy do 200 MB oraz pakiet producencki należy przesłać na adres [email protected] (preferowana forma przesyłki: wetransfer.com lub myairbridge.com)

 

Najatrakcyjniejsza z propozycji może stać się oficjalną wersja teledysku Darii Zawiałow!

 

SINGIEL DOSTĘPNY RÓWNIEŻ TUTAJ!

 

Harmonogram konkursu:

TERMIN NADESŁANIA PRAC (do 27.04.2016)

Wybór przez jury finałowych teledysków – publikacje na oficjalnym kanale YT konkursu (do 29.04.2016)

FINAŁ (04.05.2016)

Ogłoszenie wyników konkursu – wyłonienie zwycięzcy

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie: www.sonymusic.pl/konkurs oraz na FACEBOOK’u.

 

DARIA ZAWIAŁOW -> FACEBOOK | INSTAGRAM

 

digital_poziom

WYNIKI

W związku  z tym, iż większość nadesłanych prac nie spełniła warunków regulaminu konkursu na teledysk Darii Zawiałow, jury postanowiło nie przyznać nagrody głównej.

Zostały natomiast przyznane dwie nagrody pocieszenia dla:

 

Pawła Grabowskiego za przedstawienie niekonwencjonalnej i bardzo ciekawej techniki produkcji

oraz dla Jacka Sienskiego za poczucie humoru i zdolności aktorskie.

 

Laureatom zostaną przesłane atrakcyjne pakiety muzyczne.

 

Dziękujemy!

 

Zespół Sony Music Poland