Skip content

Kubi Producent, Żabson i Young Multi w jednej produkcji. Posłuchaj “Supermana”

Kubi Producent, Żabson i Young Multi w jednej produkcji. Posłuchaj “Supermana”

 

„Superman” to pierwsza kolaboracja z nadchodzącej płyty Kubiego Producenta. Do produkcji Kubi zaprosił Żabsona i Young Multi.

 

ZOBACZ TELEDYSK

POSŁUCHAJ/KUP

 

 

W ten sam dzień, kiedy Żabson nagrał wstępną wersję „Supermana”, pomyślałem, że idealnie pasowałby tam Multi. Dograłem tam swoje wokalizy i  od razu wysłałem piosenkę do niego, a na zwrotkę nie trzeba było długo czekać. Z finalnego efektu jestem bardzo zadowolony.

 

Myślę, że vibe tej piosenki jest czymś wyjątkowym. Z jednej strony w jakiś sposób trochę czuć tutaj PRL, z drugiej strony rock and roll, a jeszcze z trzeciej – trap. Trudno wytłumaczyć klimat tej piosenki, ale wydaje mi się, ze przez to właśnie jest czymś specjalnym – dodaje Young Multi.

 

Klip do „Supermana” był kręcony w Energylandii. Nad produkcją czuwała ekipa H D S C V M. Generalnie, bardzo zależało mi na tym, aby wybrać miejsce, które kojarzy się z uśmiechem na twarzy. Chciałem po prostu, aby oglądanie teledysku było ciekawym przeżyciem, oraz aby każdy chciał oglądnąć go jeszcze raz – mówi Kubi.

 

Kubi Producent pierwsze sukcesy na scenie hip-hopowej zaczął odnosić 2 lata temu mając zaledwie 16 lat. Pochodzący z Wadowic producent współpracował już m.in. z Bedoesem,  Reto, Żabsonem, Quebonafide, Malikiem Montaną, Borixonem, Białasem oraz Kaz Balagane. Kilka miesięcy temu Kubi ogłosił swoją producencką płytę:

Póki co, powiem tylko tyle, że moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie zaskoczy każdego – napisał na swoim profilu na Facebooku.

Kolejny singiel zapowiadany jest na początek września.

 

Obserwuj Kubiego Producenta na:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW