Skip content

KYGO ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty „CLOUD NINE”!

KYGO ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty „CLOUD NINE”!

KYGO ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty „CLOUD NINE”!

 

 

Kyrre Gørvell Dahl, znany jako KYGO, jest pierwszym w historii artystą, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych w 2015. Ten norweski dj, muzyk i producent stoi na czele najważniejszych i najbardziej komentowanych artystów współczesnej elektroniki.

Przełomem w karierze okazał się singiel „Firestone” z 2014r. (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). Kolejnym hitem okazał się utwór ‘Stole The Show” feat. Parson James, (w Polsce singiel pokrył się platyną).

 

W lutym br. Kygo zjawił informacje o nadchodzącym albumie. Teraz ujawnia szczegóły debiutanckiego wydawnictwa – „Cloud Nine”. Płyta już teraz dostępna jest w przedsprzedaży (zamów TUTAJ!), a promuje ją utwór „Fragile”, w którym wokalnie udziela się Brytyjczyk Labrinth.

Płyta ukaże się 13 maja nakładem Sony Music.

 

Kygo o płycie: „Jestem bardzo  podekscytowany tym , że mogę ujawnić szczegóły mojego debiutanckiego albumu, „Cloud Nine”’ Pracowałem nad nim przez ostatnie 18 miesięcy non stop I miałem tyle szczęścia, że  po drodze dane mi było współpracować z niezwykle utalentowanymi artystami. Nie mogę się doczekać, kiedy efekt tej pracy usłyszą wszyscy w maju, szczególnie moi fani, którzy dają mi najlepsze wsparcie na świecie!”

 

Zamów „Cloud Nine” TUTAJ!

 

Jeszcze w marcu Kygo rozpoczął europejską część trasy promującej „Cloud Nine”. Wystąpi m.in. w Niemczech, Holandii  Belgii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Polscy fani ponownie będą mogli usłyszeć go w wakacje! Kygo wystąpi 2 lipca na głównej scenie Open’er Festival w Gdyni.

 

Więcej o KYGO:

Facebook | Twitter | Instagram | VEVO