Skip content

LAUREN JAUREGUI z Fifth Harmony debiutuje solowym utworem – zobacz klip “Expectations’ już teraz!

LAUREN JAUREGUI z Fifth Harmony debiutuje solowym utworem –  zobacz klip “Expectations’ już teraz!

 

Wokalistka Fifth Harmony LAUREN JAUREGUI ujawniła właśnie singiel “EXPECTATIONS” (kliknij TUTAJ aby zobaczyć klip). To pierwsza próbka solowej muzyki, ukazująca się na mocy kontraktu podpisanego przez Lauren z należącą do Sony Music wytwórnią Columbia Records.

Wszystko wydaje się tak nierzeczywiste. Jestem wdzięczna, że wreszcie mogę ujawnić światu kawałek siebie i cieszę się z pozytywnego odzewu, jaki dociera do mnie z każdej strony. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli chwilę, aby posłuchać Expectation, obejrzeć klip, są ze mną od dawna i niedawna – dziękuję, że wspieracie mnie swoją energią!”. Jauregui zaśpiewała utwór na żywo otwierając koncert Halsey w Ameryce Południowej – występ obejrzano już w sieci ponad 3 milionów razy.

22-Letnia artystka zapowiada premiere nowych kawałków już w najbliższym czasie – także w roku 2019. Większość czasu w tym roku spędziła w studio z takimi kompozytorami/producentami jak Khaled Rohaim, Illangelo, Kid Harpoon, King Henry, Ilsey Juber i Alex Hope. Zgodnie z własnym etosem pracy, jest zaangażowana w każdy artystyczny aspekt swojej twórczości – od pisania piosenek po reżyserowanie i montaż wideoklipów.

 

Magazyn NYLON określił jej głos jako połączenie zmysłowości Amy Winehouse i hip-hopowej melodyjności Lauryn Hill, Los Angeles Times odnalazł w jej twórczości ‘nawiązanie do kubańskich korzeni, apetyt na zgłębianie rozmaitych gatunków muzycznych i głęboką chęć samopoznania’. Poza działalnością artystyczną, Lauren jest też zaangażowaną aktywistką społeczną – dumną ze swoich przekonań i biorącą udział w licznych protestach politycznych. Jest autorką kilku listów otwartych napisanych po wyborach prezydenckich w roku 2016.