Skip content

LIL PEEP – premiera nowego klipu i szczegóły płyty “Come Over When You’re Sober Pt. 2” – w sprzedaży od 9.11!

LIL PEEP – premiera nowego klipu i szczegóły płyty “Come Over When You’re Sober Pt. 2” – w sprzedaży od 9.11!

 

Drugi studyjny album Lil Peepa „Come Over When You’re Sober Pt.2” ukaże się 9 listopada nakładem wytwórni Autnmy/Access Records na licencji Sony Music. Będzie to pierwsze pośmiertne wydawnictwo długogrające od artysty, którego gazeta New York Times określiła jako ‘stojącego na czele hip-hopu, emo, pop-punka i jednego z najbardziej obiecujących artystów każdego gatunku muzycznego’.

„Come Over When You’re Sober Pt.2” wyprodukowali przyjaciele i współpracownicy Peepa (prywatnie Gustava Elijaha Åhra) – Smokeasac i George Astasio z IIVI. „Gus był moim najlepszym przyjacielem. Dokończenie płyty COWYS2 bez niego było najtrudniejszym wyzwaniem w moim życiu. Nieraz nie chciałem tego robić i trudno było słyszeć jego głos bez obecności obok mnie, ale czasami udawało mi się poczuć, że jest przy mnie. Nie miałem wyjścia – musiałem dokończyć to co rozpoczęliśmy – dla Gusa i dla jego fanów” mówi Smokeasac. Album promuje singiel ‘Cry Alone’, do którego klip (zobacz TUTAJ) nakręcono w maju ub.r. Reżyser Max Beck: „Ten kawałek nagrano podczas sesji do COWYS1, ale bardziej pasował na jej drugą część. Pamiętam, że była wtedy 1 w nocy kiedy Peep na Twitterze pytał ludzi czy ktoś może mu dostarczyć McDonaldsa do Berkeley. Byłem wtedy w mieście, okazało się, że właśnie skończył swój koncert i zaproponował, że mogę mu zrobić szybką sesję zdjęciową, jeśli tylko chcę. Od kiedy się tylko poznaliśmy rozmawialiśmy o kręceniu teledysków, więc zaproponowałem, żeby tej nocy nakręcić właśnie cały klip. Powiedział, że to idealny moment, bo właśnie nagrał kilka nowych numerów i jak dotrę, to wybierzemy numer do którego nakręcimy obrazek. Wybór padł na ‘Cry Alone’ i ten klip idealnie oddaje energię tamtej nocy’.

 

„Po pracy z Gusem przy COWYS Pt. 1, nagrywanie drugiej części tej płyty było trudne, ale cieszę się że fani Lil Peepa na całym świecie będą mieli możliwość usłyszenia tego albumu. Jestem dumny z Gusa i pełen podziwu dla jego talentu i wizji” dodaje George Astasio.

 

“COWYS Pt. 2 to solidna kolekcja utworów. Cieszę się, że perfekcjonizm i poświęcenie w pracy mojego syna nie poszło na marne i teraz wszyscy będą mogli usłyszeć jego głos w utworach wyprodukowanych przez jego najbardziej zaufanych współpracownikow. Dziękuję im za determinację w ukończeniu tej płyty, ten album to dzieło miłości. Jest na nim też moja ulubiona piosenka ‘Life Is Beautiful’, jaką Gus napisał w 2015 roku” mówi matka arysty, Liza Womack.

 

Come Over When You’re Sober, Pt. 2 ukaże się w formie cyfrowej i na szeregu nośników fizycznych, w tym winylu, różowej kasecie i 2 limitowanych różowo-czarnym winylach z COWYS Pt. 1 + Pt. 2 . Limitowany merchandising artysty dostępny jest też na jego oficjalnej stronie. Tracklista płyty udostępniona została w pierwszej kolejności jako część muralu na nowojorskiej East 2nd Street.

 

Tracklista Come Over When You’re Sober, Pt. 2:

Broken Smile (My All)

Runaway

Sex with My Ex

Cry Alone

Leanin’

16 Lines

Life is Beautiful

Hate Me

IDGAF

White Girl

Fingers