Skip content

Little Mix świętują sukces najnowszej płyty “Glory Days”!

Little Mix świętują sukces najnowszej płyty “Glory Days”!

Najnowszy album Little Mix – „Glory Days” zadebiutował na #1 miejscu brytyjskiej listy sprzedaży i stał się drugim najlepiej sprzedającym się krążkiem na Wyspach w tym roku!  Jest to pierwszy w dotychczasowej karierze grupy  krążek, który trafił na szczyt zestawienia!

Sukcesem okazał się również  singiel „Shout Out To My Ex”, promujący płytę, który pozostaje na szczycie zestawienia utworów najczęściej granych w tamtejszych radiostacjach. Natomiast oficjalny teledysk obejrzano już ponad 81 mln w serwisie YouTube/Vevo!  Jest pierwszy, spektakularny sukces grupy,

Little Mix to bez wątpienia najpopularniejszy obecnie girlband, którego sukces porównywalny jest z najlepszym okresem działalności Spice Girls i ich przełomowym krążkiem ‘SpiceWorld” . Brytyjski kwartet ma na koncie cztery płyty studyjne, niezliczone nagrody i rzeszę oddanych fanów. Ich najnowsza płyta „Glory Days” dostępna jest w serwisach cyfrowych i na CD w wersji  podstawowej oraz deluxe z DVD z koncertu „The Get Weird Tour” zarejestrowanego w Londynie. Little Mix ogłosiły również niedawno terminy nadchodzącej europejskiej trasy koncertowej – Glory Days Tour, w ramach której wystąpią m.in.  w Niemczech, Austrii, Francji, Skandynawii i Włoszech.

Zamów album „Glory Days” w wersji podstawowej lub deluxe.

***

Więcej informacji o Little Mix : Oficjalna strona| Facebook | Twitter | Instagram | VEVO