Skip content

LUNCHMONEY LEWIS: znacie ‘Bills’? Czas na kolejnego summer-bangera – posłuchajcie “Whip It” !

LUNCHMONEY LEWIS: znacie ‘Bills’? Czas na kolejnego summer-bangera – posłuchajcie “Whip It” !

Jego pierwszy singiel „Bills” okazał się wielkim hitem tej wiosny – piosenkę odsłuchano w serwisach streamingowych blisko 50 milionów razy, a teledysk do niej obejrzano ponad 31 milionów razy! Teraz LunchMoney Lewis z dumą prezentuje swój kolejny singiel „Whip It!” (posłuchaj na VEVO)., który zwiastuje jego debiutancki album.

Podczas gdy na „Bills” LunchMoney Lewis dał popis swoich wokalnych umiejętności – przy drugim przyszła kolej na pokazanie się z zupełnie innej strony, bowiem artysta tym razem rapuje! W refrenie dołącza do niego Chloe Angelides, która niczym diva z lat 70’, wnosi do utworu dyskotekowy klimat. Piosenka została wyprodukowana przez Dr. Luke’a (Miley Cyrus, Britney Spears, Kelly Clarkson, One Direction), Cirkuta (Taylor Swift, Nicki Minaj, Shakira, Katy Perry) i Space Primates.

LunchMoney Lewisa pochodzi z Miami, gdzie dorastał w rodzinie muzyków – jego ojciec i wujek, Ian i Roger Lewis, byli założycielami legendarnego zespołu reggae Inner Circle (słynny hit „A La La La La Long”). Sam Gamal – bo tak ma na oryginalnie na imię – współpracował z producentami jak: Salaam Remi, DJ Khaled, Diaz Brothers i tworzył piosenki dla całej rzeszy gwiazd – od Puff Daddy’ego, Juicy J, French Montany po Nicki Minaj, Gwen Stefani, Jessie J, Ciarę czy Fifth Harmony. Po tym, jak w środowisku muzycznym został uznany za jednego z najbardziej pożądanych tekściarzy, postanowił rozpocząć własną karierę muzyczną. Jego debiutancka płyta ukaże się jeszcze w tym roku.