Skip content

Maciej Maleńczuk zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj „Nalej Jej”!

Maciej Maleńczuk zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj „Nalej Jej”!

Maciej Maleńczuk zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj „Nalej Jej”!

 

POSŁUCHAJ / KUP TUTAJ

 

Mimo, że do premiery najnowszego albumu Macieja Maleńczuka pozostało już niewiele czasu, artysta postanowił przedpremierowo podzielić się swoim kolejnym utworem. Po świetnie przyjętych singlach „Ant” (POSŁUCHAJ) oraz „French Love” (POSŁUCHAJ),  tym razem artysta prezentuje lekki, dancingowy kawałek „Nalej jej”.

 

Maciej Maleńczuk to twórca wielkoformatowy, wielokrotnie nagradzany Złotą i Platynową Płytą, który swoją artystyczną wizję opiera na świetnie brzmiącym, silnym wokalu w połączeniu z lekką i bardzo chwytliwą melodią gitar i instrumentów dętych. Najnowszy singiel artysty „Nalej jej”, oddaje charakterystyczny styl, wokół którego skupił swoją twórczość . Mimo, że nadchodzący album będzie praktycznie w całości instrumentalny, to najnowszy singiel zadowoli również tych, którzy z upragnieniem wyczekują charakterystycznej barwy głosu artysty. Chwytliwe teksty, przedstawiające krótkie scenki z życia „małej”, przeplatają się z energiczną i żywiołową warstwą instrumentalną, na którą składają się krótkie wstawki saksofonowe i gitarowe. Całość okraszona jest lekkim i wpadającym w ucho refrenem.

 

Artysta podkreśla, że prace nad albumem były intensywne, ale przyniosły artyście mnóstwo satysfakcji. „Tym razem nie jest już to ‘for idiots’. Być może ‘from Idiots’, ale jazz już od dawna jest za mądry. Dostajesz słuchaczko/słuchaczu do ręki krążek, któremu poświęciłem dużo pracy, ćwiczeń na instrumentach, czasu na przemyślenia i logistyki. Był to dla mnie rodzaj wyzwania, którego się podjąłem. Miłego słuchania. Może nie wszystko od razu. Dwa, trzy numery i pauza na myślenie…taka to nienapisana teoria, żeby słuchacz myślał i z tego powodu słuchał.” – mówi Artysta

 

Premiera płyty 5 października (ZAMÓW TUTAJ)

 

Tracklista “The Ant”:

 1. Ant
  2. Fajnie
  3. Lizard
  4. French Love
  5. Black Powder
  6. Cygan
  7. Nalej Jej
  8. Gastroscopy
  9. Russian Love
  10. Long Good Bye

 

 

 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW