Skip content

Marcus & Martinus ogłaszają nowy album i ujawniają singiel! Posłuchaj MAKE YOU BELIEVE IN LOVE!

Marcus & Martinus ogłaszają nowy album i ujawniają singiel! Posłuchaj MAKE YOU BELIEVE IN LOVE!

MARCUS & MARTINUS ogłaszają nowy album i ujawniają singiel!

Posłuchaj utworu „MAKE YOU BELIEVE IN LOVE”

Album “Moments” w sklepach od 17 listopada!

Sensacja muzyki pop – duet Marcus & Martinus z Nowegii – ogłosili datę premiery swojego nowego albumu „Moments”. W piątek, 29 września ukazał się singiel promujący nowe wydawnictwo, które ukaże się 17 listopada. „Make You Believe In Love” (POSŁUCHAJ) to przebojowy numer wyprodukowany przez mistrza popowych hitów – RedOne’a, producenta współpracującego między innymi z Lady Gagą, Jasonem Derulo, One Direction i Jennifer Lopez.

Zawsze staram się pisać pozytywne piosenki, które będą zarażać ludzi dobrą energią. I ta nie jest wyjątkiem! – mówi RedOne o singlu „Make You Believe In Love”. I dodaje: Praca z Marcusem & Martinusem była świetną zabawą – są pełni energii i absolutnie niesamowici!

„Moments” nie jest o spoglądaniu w przeszłość, jest o tym, co dzieje się teraz – opowiada Marcus. – Jest o każdej wspaniałej chwili, którą doświadczamy podczas naszej niezwykłej przygody.

 To nie tylko te chwile, kiedy śpiewamy dla tysięcy naszych fanów na wielkich stadionach. To także chwile, gdy mój brat się śmieje, kiedy powiem głupi żart, wszystkie momenty wspólnej radości i zabawy. To także te niezwykłe chwile, gdy spotykamy naszych fanów. Mamy nadzieję, że nasza przygoda będzie zawsze pełna takich momentów! – dodaje Martinus.

 „Moments” to także album o dorastaniu – zarówno na poziomie osobistym, jak i muzycznym. Marcus & Martinus eksplorują na swoim drugim anglojęzycznym albumie jeszcze szerszy wachlarz muzycznych inspiracji. Nad płytą pracowali z najbardziej kreatywnymi i innowacyjnymi autorami piosenek oraz producentami w branży. Są gotowi zawładnąć światową muzyką pop!

Dance With You: https://www.youtube.com/watch?v=Du3UUYh2Svk

Like It Like It: https://www.youtube.com/watch?v=eUZ5VSMLyVs

First Kiss: https://www.youtube.com/watch?v=JJ-i_sbwXaI

Marcus & Martinus

Marcus & Martinus to największe nastoletnie gwiazdy popu w Norwegii i jedna z największych sensacji skandynawskiego popu ostatnich lat. Bliźniaki z północnej Norwegii mieli zaledwie dziesięć lat, kiedy wygrali konkurs Eurovision Jr. Ogromny sukces ich debiutanckiej płyty „Hei” (2015), utorował im drogę do wydania pierwszego anglojęzycznego albumu „Together” w 2016 roku, który zadebiutował na 1 miejscu w Norwegii i Szwecji oraz znalazł się w zestawieniu Top10 i Top20 w Finlandii i Danii. Uwieńczeniem sukcesu stała się nagroda Årets Spellemann (Artysta Roku – norweskie Grammy 2016) – Marcus i Martinus są najmłodszymi zwycięzcami w historii. Ubiegły rok był przełomowy w karierze duetu – dwukrotnie wyprzedali koncerty w hali Oslo Spektrum oraz ruszyli w pierwszą wielką trasę – Together Tour – wyprzedając koncerty w Sztokholmie, Kopenhadze, Helsinkach i innych miastach. W tym roku odwiedzili także Polskę, występując ze specjalnym showcasem w Warszawie oraz gromadząc tłumy fanów podczas spotkania w Empiku.

 

Obserwuj Marcusa & Martinusa na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW