Skip content

MARIAH CAREY z bożonarodzeniowym filmem animowanym i ścieżką dźwiękową – już w listopadzie!

MARIAH CAREY z bożonarodzeniowym filmem animowanym i ścieżką dźwiękową – już w listopadzie!

W tym roku święta przyjdą wcześniej – film i soundtrack „Mariah Carey – Świąteczne życzenie” w Polsce już w listopadzie!

“Mariah Carey’s All I Want for Christmas Is You (w wersji polskiej: Mariah Carey – Świąteczne życzenie)” to animowana, rodzinna opowieść o świętach Bożego Narodzenia, inspirowana kultową świąteczną piosenką “All I Want for Christmas Is You”. Dzięki filmowi przebój Mariah Carey może trafić do zupełnie nowej generacji fanów! Film ukaże się w Polsce na DVD 27 listopada, a już 17 listopada w sprzedaży pojawi się ścieżka dźwiękowa, m.in. z nowym utworem Mariah!

W filmie mała Mariah (Breanna Yde) aby dostać na święta ukochanego szczeniaka, musi najpierw zająć się psem swojego wujka. Święta przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót i okazują się zupełnie inne, niż planowała je mała bohaterka. W wersji angielskiej narratorką jest tu sama Mariah!
Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazło się 9 utworów – poza wspomnianym hitem w dwóch wersjach i dwóch bożonarodzeniowych piosenkach śpiewanych przez aktorów z filmu, znalazła się także muzyka filmowa autorstwa Matthew Gerarda a także zupełnie nowa piosenka Carey!

tracklista:
1, All I Want for Christmas Is You – Breanna Yde
2. Lil Snowman – Mariah Carey
3. Christmas Time Is in the Air Again  – Mariah Carey
4. Wild & Crazy Christmas  – Issac Ryan Brown
5. Miss You Most (At Christmas Time)   – Mariah Carey
6. All I Want for Christmas Is You  – Mariah Carey
7. Mariah’s Christmas Theme – Richard Evans, Matthew Gerrard & Marco Luciani
8. Jack’s Suite – Richard Evans, Matthew Gerrard & Marco Luciani
9. Mariah and Jack Medley – Richard Evans, Matthew Gerrard & Marco Luciani