Skip content

Matthew Koma powraca z nowym singel – ‘Kisses Back”!

Matthew Koma powraca z nowym singel – ‘Kisses Back”!

Matthew Koma to jedno z najświeższych nazwisk w katalogu wytwórni RCA Records, chodź od dawna pojawiał się w świecie muzycznym. Matthew jest dobrze znaną i cenioną postacią na tanecznej scenie muzycznej. Ten człowiek to pełny pakiet: wokalista, muzyk, DJ, producent i znakomity kompozytor. Ponadto zagrał na wielu prestiżowych koncertach, w tym na festiwalu Coachella . W swojej karierze pisał już piosenki dla gwiazd takich jak Kelly Clarkson, Hilary Duff, Tinashe, Gavin Degraw ,Tom Odell, a na koncie ma także nagrodę Grammy za utwór „Clarity”. W ubiegłym roku zadebiutował solowym singlem „So F**kin’ Romantic”.

 

Koma powraca z nowym utworem – „Kisses Back”, wyprodukowanym wspólnie z Flux Pavilion.

Utwór dostępny jest w serwisach cyfrowych – posłuchaj / pobierz TUTAJ!

 

Piosenka jest nostalgiczną opowieścią obrazującą następstwa trudnego emocjonalnie rozstania z ukochaną osobą. Oficjalny teledysk, wyreżyserowany przez Jungle George, można zobaczyć TUTAJ.

„Kisses Back” zapowiada debiutancki album Matthew Koma, który w według zapowiedzi ma odzwierciedlać jego wszechstronny rozwój muzyczny, czego przykładem jest plejada nowego pokolenia producentów zaproszonych do współpracy, w tym m.in. Louis the Child, Jai Wolf, Grey, Steve James, Flux Pavilion.

 

Ciekawostką jest, że jeden z oficjalnych remiksów przygotowali Polacy  –  podbijający międzynarodową scenę klubową DJ – Tom Swoon oraz producent Indigo. Ich remiks to elektryzująca, klubowa wersja progressive house.  Odmienną stylistykę znajdziemy w remiksie amerykańskiego duo Golden Coast, które postawiło na melodyjny, down tempo  synth pop.

Posłuchaj / pobierz „Kisses Back”  remix Tom Swoon & Indigo pod tym linkiem a wersja Golden Coast dostępna TUTAJ.

 

***

Więcej informacji o Matthew Koma: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram