Skip content

MEGHAN TRAINOR mówi NIE! Posłuchaj najnowszego singla “No” przebojowej wokalistki!

MEGHAN TRAINOR mówi NIE! Posłuchaj najnowszego singla “No” przebojowej wokalistki!

MEGHAN TRAINOR ZAPOWIADA PREMIERĘ

NOWEJ PŁYTY ‘THANK YOU’

 

POSŁUCHAJ SINGLA ‘NO’ JUŻ TERAZ! 

 

Nagrodzona za najlepszy debiut nagrodą Grammy wokalistka Meghan Trainor powraca z nową płytą i zwiastującym ja pierwszym singlem! Krążek ‘Thank You’ zapowiada piosenka „No”, który już teraz można posłuchać na Spotify! Premiera całej płyty zaplanowana jest na 13 maja 2016 a już teraz zamówić ją można m.in. na iTunes.

 

„No” pokazuje zupełnie nową stronę Meghan – nie bojąca się wyrażania swojej opinii wokalistki pewnej potęgi swojego głosu. Utwór to zresztą kolejny dowód potwierdzającą jej sprawność do pisania melodyjnych, wpadających w ucho piosenek. Balansując miedzy popem i hip-hopem z lat 90-tych, artystka nagrała kolejny przebój, który zostaje w głowie długo po przesłuchaniu. Oryginalną produkcję zapewnił Ricky Reed, odpowiedzialny m.in. za hity Jasona Derulo i Pitbulla.

 

Premiera utworu ma miejsce kilka tygodni po tym, jak Meghan Trainor zdobyła najważniejszą amerykańską nagrodę muzyczną – Grammy – w kategorii ‘Najlepszy Debiut’. W większości stacji radiowych – także w Polsce – na playlistach obecny jest jeszcze jej poprzedni singiel – duet z Johnem Legendem “Like I’m Gonna Lose You”. Największym przebojem Meghan wciąż pozostaje kawałek ‘All About That Bass’, który był jednym z najczęściej odtwarzanym (w radiach i internecie) utworem roku 2015.

 

 

Więcej o Meghan:

www.meghan-trainor.com

www.facebook.com/meghantrainorsongs

www.twitter.com/meghan_trainor

www.instagram.com/meghan_trainor