Skip content

MEGHAN TRAINOR – specjalna edycja płyty “Title” od 20 listopada!

MEGHAN TRAINOR – specjalna edycja płyty “Title” od 20 listopada!

To z pewnością jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich miesięcy. Jej pierwszy singiel „All About The Bass” odniósł sukces na całym świecie, zdobył szczyty list przebojów stacji radiowych na każdej szerokości georgarficznej, a klip do tej piosenki zostały odtworzony ponad MILIARD (!) razy! Ale to nie jedyny hit, który pochodzi z  pierwszej płyty Meghan Trainor. Znalazły się na niej również takie utwory jak: „Lips Are Moving”, „Dear Future Husband” czy „Like I’m Gonna Lose You”, nagrany w duecie z Johnem Legendem.

 

Wydawać by się mogło, że po tak intensywnym czasie Meghan Trainor da sobie chwilę wytchnienia – nic bardziej mylnego! Wokalistka postanowiła zrobić prezent na święta dla swoich fanów i już 20 listopada do sprzedaży trafi reedycja albumu „TITLE”! Oprócz utworów znanych już z podstawowej wersji krążka, pojawią się na niej 4 dodatkowe piosenki  – w tym m.in. świąteczne „I’ll Be Home” oraz pochodzący z filmu „Fistaszki” – „Good To Be Alive”. Dodatkowo do płyty dołączony będzie nośnik DVD na którym znajdą się teledyski Meghan (w tym po raz pierwszy do piosenki „Title”!) oraz kulisy ich powstawania.

 

Zamów płytę „TITLE (Special Edition)” w przedsprzedaży – kliknij TUTAJ.

 

Nie mogę uwierzyć, że to już prawie rok od kiedy „Title” ujrzało światło dzienne!” mówi Meghan Trainor. „Chciałam podziękować moim fanom za całą miłość i wsparcie, jakim mnie obdarzyli i zrobić dla nich coś wyjątkowego – wydanie specjalnej edycji mojego albumu na święta okazało się idealnym pomysłem!” komentuje pomysł powstania reedycji albumu Meghan.

 

Tracklista:

CD

 1. The Best Part (Interlude)
 2. All About That Bass
 3. Dear Future Husband
 4. Close Your Eyes
 5. 3 AM
 6. Like I’m Gonna Lose You (feat. John Legend)
 7. Bang Dem Sticks
 8. Walkashame
 9. Title
 10. What If I
 11. Lips Are Movin
 12. No Good For You
 13. Mr Almost (feat. Shy Carter)
 14. My Selfish Heart
 15. Credit
 16. Good To Be Alive
 17. What If I (Guitar Version)
 18. Title (Acoustic)
 19. I’ll Be Home

DVD

 1.     Title
 2. All About That Bass
 3. Behind The Scenes Of All About That Bass
 4. Dear Future Husband
 5. 5.      Behind the scenes Of Dear Future Husband
 6. Like I’m Gonna Lose You
 7. Behind The Scenes Of Like I’m Gonna Lose You