Skip content

Międzynarodowa premiera “Fearless” już dziś! Zobacz klip do nowej produkcji Gromee’go!

Międzynarodowa premiera “Fearless” już dziś! Zobacz klip do nowej produkcji Gromee’go!

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W swoim dorobku ma przeboje, które prezentowały największe krajowe i światowe stacje radiowe. „Fearless” to jego najnowsza produkcja, do stworzenia której Gromee zaprosił May Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel. Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena, Blank&Jones czy Richarda Duranda. Teledysk do utworu (OBEJRZYJ) powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

 

Utwór ma dzisiaj (tj.1 lipca) swoją światową premierę.

 

Publika zna Gromee’go od 2010 roku. Wydał wówczas swój pierwszy singiel „So Let Me Go”. Kolejne muzyczne produkcje to „You Make Me Say” i „Live For The Light” wydane w 2012 roku. Ten drugi utwór powstał m.in. we francuskim studio Color Sound, w którym nagrywali tacy artyści jak David Guetta czy Avicii. Kolejne produkcje Gromee’ego to „Hurricane” z udziałem  legendy muzyki house, amerykańskiej wokalistki – Terri B! oraz nawiązujący do stylistyki lat 80-tych utwór „Gravity” z wokalistą Andreasem Moe (Tiesto, Hardwell). Rok 2013 przyniósł artyście ogromną popularność za sprawą utworu “Follow You”. Nagrany wspólnie z amerykańskim wokalistą WurID singiel podbił listy przebojów docierając do 11. miejsca AirPlay Chart w Polsce. Piosenka zdobyła również status Złotej Płyty.

 

 

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014 i 2015 roku wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W 2015 i 2016 roku artysta zagrał również na Life Festival Oświęcim (LFO). Na scenie LFO występowali już m.in. Peter Gabriel, Jessie Ware, Sting, Elton John, Soundgarden czy Eric Clapton.

W kwietniu 2016 roku Gromee zaprezentował się jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Wydarzenie o tyle ważne, iż był to pierwszy koncert artystki w Polsce.  Gromee regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granicą.

 

OBEJRZYJ KLIP „Fearless”: http://vevo.ly/uTVA5A

POBIERZ LUB ODSŁUCHAJ “Fearless”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/Fearless

 

ONLINE

Facebook https://www.facebook.com/gromeeofficial/timeline

VEVO https://www.youtube.com/user/GromeeVEVO

Twitter https://twitter.com/GromeeOfficial

 

VIDEO

„Follow You”

http://www.vevo.com/watch/gromee/follow-you/PLB391500006

„You Make Me Say”
www.vevo.com/watch/gromee/you-make-me-say-lyric-video/PLB391200005

„Live For The Lights”

www.vevo.com/watch/gromee/live-for-the-lights/PLB391200035