Skip content

MIGUEL udostępnia połowę płyty przed premierą!

MIGUEL udostępnia połowę płyty przed premierą!

Mimo, iż do premiery nowego krążka jednego z najbardziej intrygujących młodych wokalistów r&b , Miguela, pozostały jeszcze dwa tygodnie, artysta przygotował dla fanów dużą niespodziankę. Wszyscy którzy zamówią płytę przed premierą TUTAJ, do natychmiastowego pobrania już teraz otrzymają aż 6 nowych utworów, w tym singiel „Coffee”. Romantyczny i zmysłowy klip do tego utworu udostępniono właśnie pod TYM ADRESEM. W wersji audio dostępna będzie także nieocenzurowana wersja tego kawałka – „Coffee (F***ng)” z gościnnym udziałem rapera Wale.

Brzmienie całej płyty „Wildheart” (premiera 30 czerwca) można najprościej określić jako mieszankę rocka i soulu z domieszką szaleństw a la Prince, czyli wszystkiego, czego sam słucha Miguel. „Tym razem chciałem pokazać na nim siebie jako kogoś z wyczuciem smaku i kogoś kto się rozwija, przesuwając z góry wytyczone granice.” Płyta jest też znacznie mroczniejsza od jego poprzednich dokonań.

Miguel dał się poznać jako jeden z najbardziej romantycznych i zarazem wyuzdanych artystów R’n’B. Na swoim koncie ma takie przeboje jak „Sure Thing”, „How Many Drinks?” czy „Adorn” za który artysta zdobył swoją pierwszą nagrodę Grammy (w kategorii Best R&B Song) . Polscy fani mieli okazję obejrzeć go na żywo 2 lata temu na scenie głównej Open ‘er Festival.