Skip content

MILEY CYRUS powraca z nowym, tytułowym singlem z nadchodzącej płyty – zobacz “Younger Now” już teraz!

MILEY CYRUS powraca z nowym, tytułowym singlem z nadchodzącej płyty – zobacz “Younger Now” już teraz!

MILEY CYRUS POWRACA Z NOWYM SINGLEM I KLIPEM – ZOBACZ “YOUNGER NOW” !

 

UTWÓR ZAPOWIADA NOWĄ PŁYTĘ MILEY – PREMIERA “YOUNGER NOW” JUŻ 29 WRZEŚNIA!

 

Jedna z najsłynniejszych młodych wokalistek świata – Miley Cyrus – udstępniła właśnie teledysk do najnowszego, napisanego przez siebie utworu “Younger Now”. Kawałek zwiastuje płytę – również zatytułowaną “Younger Now” – która do sprzedaży trafi już 29 września.

Klip wyreżyserowała Diane Martel przy współpracy z samą Miley, za choreografię odpowiada Michael Rooney. Cyrus oddaje tu hołd Elvisowi, co zbiega się z obchodami 40. rocznicy jego śmierci. Jej fascynacja Królem znana jest od dawna, wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że bardzo inspiruje się nim w swojej twórczości.

27 Sierpnia Miley Cyrus wystąpi podczas MTV Video Music Awards, gdzie jej ostatni singiel „Malibu” nominowany jest w kategorii Best Pop. We wrześniu wróci na krzesło jurorskie w amerykańskiej wersji programu The Voice.

Album “Younger Now” ukaże się 29 września i będzie następcą płyty Bangerz (2013), którą śmiało uznać można za jeden z najważniejszych albumów pop ostatniej dekady – to z niego pochodzą hity „Wrecking Ball” czy „We Can’t Stop”. Na nowym krążku oprócz utworu tytułowego i „Malibu” znajdzie się też piosenka „Inspired” nagrana w ramach obchodów Pride, jaką zaśpiewała m.in. podczas koncertu One Love Manchester. Miley jest też jedną z najczęściej wyszukiwanych artystek w internecie z ponad 160 milionami fanów na platformach społecznościowych i 3 miliardami odtworzeń swoich klipów.

 

Younger Now – tracklista:

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland ft Dolly Parton
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

 

Miley Cyrus w internecie:

www: https://www.mileycyrus.com/

Facebook: https://www.facebook.com/MileyCyrus

Twitter: https://twitter.com/MileyCyrus

Instagram: https://www.instagram.com/mileycyrus