Skip content

Miłostki – nowy singel Darii Zawiałow!

Miłostki – nowy singel Darii Zawiałow!

Miłostki – nowy singel Darii Zawiałow!

Daria Zawiałow nie przestaje zaskakiwać! Od dziś możecie posłuchać najnowszego singla z albumu „A kysz!” – „Miłostki”, który jest nastrojową odsłoną debiutu Artystki. Połączenie delikatnego wokalu i ciężkich gitar sprawia, że jest to niezwykle interesująca pozycja polskiej muzyki alternatywnej.

„Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój. – mówi Daria. „Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę w stosunku do samej warstwy muzycznej, która jest dość ciężka i mroczna. Michał Kush – mój przyjaciel i producent albumu – zawsze podkreśla, że to jego ulubiony utwór z całej płyty”. Tak o samym singlu wypowiada się Daria, a jak będzie wyglądał teledysk? Dowiemy się już niebawem, artystka bowiem właśnie pracuje nad kolejnym wideo.

 

Utwór miał dziś swoją oficjalną premierę na antenie MuzoFM. A już teraz możecie go posłuchać tutaj!

 

Debiutancki album Darii Zawiałow „A kysz!” na półkach sklepowych pojawi się 3 marca 2017 roku. Ale już teraz jest dostępny pre-order, który możecie zamówić tutaj i tutaj.

 

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że będzie to jedna z bardziej oczekiwanych płyt artystek młodego pokolenia! Jako przedsmak płyty zapraszamy do przypomnienia sobie dwóch poprzednich singli promujących wydawnictwo: „Malinowy Chruśniak” (do obejrzenia tutaj) i „Kundel Bury” (tutaj). Oba teledyski cieszą się dużą popularnością wśród polskich internautów.

Obserwuj DARIĘ ZAWIAŁOW w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW