Skip content

Mistrzyni Europy w pole dance w teledysku do nowej wersji hitu „(I Just) Died In Your Arms”!

Mistrzyni Europy w pole dance w teledysku do nowej wersji hitu „(I Just) Died In Your Arms”!

Światowy przebój „(I Just) Died In Your Arms” w nowej odsłonie! W teledysku wystąpiła Kasia Bielecka – mistrzyni Europy w pole dance!

 

ZOBACZ KLIP

POSŁUCHAJ UTWORU/KUP

 

 

Utwór „(I Just) Died In Your Arms” to hit brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. piosenka królowała na listach przebojów w wielu krajach m.in. w USA, Kanadzie, Finlandii, Wielkiej Brytanii, RPA, Szwecji czy Szwajcarii. Za zgodą samego twórcy polska formacja Komodo przygotowała nową, taneczną odsłonę przeboju idealnie wpisującą się w letni, wakacyjny klimat. W utworze gościnnie zaśpiewał amerykański wokalista Michael Shynes.

 

Utwór “I Just Died In Your Arms” jest kolejnym klasykiem, do którego podchodzimy z sentymentem i uznaniem, gdyż jest to jedno z naszych ulubionych nagrań. Już sam fakt, że Nick’owi spodobała się nasza wersja jest dla nas ogromnym sukcesem. Mamy nadzieję, że spodoba się ona także słuchaczom. – mówią członkowie Komodo.

 

Do utworu powstał teledysk, w którym podziwiać można niesamowite umiejętności i niezwykłe akrobacje Katarzyny Bieleckiej – mistrzyni Europy w pole dance!

 

Komodo to producenckie trio z Małopolski. Grupa odpowiedzialna jest za stworzenie clubowej wersji przeboju „Blue Suede Shoes” (ZOBACZ TELEDYSK / KUP)

 

 

 

Obserwuj KOMODO na:

Facebook | InstagramYouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW