Skip content

MØ spotkała się z polskimi fanami na Open’er Festival. Zobacz wideo!

MØ spotkała się z polskimi fanami na Open’er Festival. Zobacz wideo!

MØ spotkała się z polskimi fanami na Open’er Festival 2018!

OBEJRZYJ WIDEO NA YT

 

była jedną z artystek, które w tym roku wystąpiły na głównej scenie Open’er Festival w Gdyni. Przed koncertem znalazła czas na spotkanie z przedstawicielami jej polskiego fanklubu MØ Poland. Wokalistka znana m.in. z przebojów „Lean On”, „Final Song” czy „Cold Water” poświęciła swoim wielbicielom kilka minut, podczas których przyjęła od nich specjalnie przygotowany prezent, zrobiła sobie z nimi zdjęcia oraz porozmawiała o ich poprzednich spotkaniach i jej muzycznych planach na najbliższą przyszłość.

 

Na dzisiejszym spotkaniu z MØ było wyjątkowo. Szczególnie w takich warunkach, że mimo wszystko to spotkanie było bardzo prywatne – mówili fani po niezwykłym dla nich wydarzeniu. Również artystka wielokrotnie podkreślała w rozmowie z nimi, jak miło było jej po raz kolejny się z nimi zobaczyć.

 

Zapis wideo ze spotkania obejrzycie TUTAJ.

 

Niedawno MØ zaprezentowała światu swój najnowszy singiel „Sun in Our Eyes” [SŁUCHAJ] (nagrany z Diplo, z którym pracowała już wcześniej, m.in. przy „Lean On” i „Cold Water”). Utworowi towarzyszyła zapowiedź drugiej płyty artystki. „Forever Neverland” ma się ukazać jeszcze w tym roku, a dokładniej – 19 października. Piosenkarka po udanym występie na Open’erze ponownie odwiedzi też Polskę. 21 listopada wystąpi w warszawskiej Stodole.