Skip content

Moe Aly prezentuje singiel „Where’s The Love” (feat. Oscar Corney)!

Moe Aly prezentuje singiel „Where’s The Love” (feat. Oscar Corney)!

Moe Aly prezentuje singiel „Where’s The Love” (feat. Oscar Corney)

Uznany na całym świecie producent  Moe Aly powraca z elektryzującym singlem „Where’s The Love” (POSŁUCHAJ), gdzie udziela się utalentowany songwriter Oscar Corney. Moe Aly podkręcił kawałek prezentując swój producencki sznyt. Uwydatnił znakomite warunki wokalne Oscara. Z tej mieszanki wieloletniego doświadczenia i młodzieńczej iskry powstał nasycony emocjami singiel pełen pulsującego beatu i rytmicznych dźwięków gitary i trąbki.

Moe Aly jest dj’em i producentem. Od prawie dekady poświęca się muzyce elektronicznej, zdobywając kolejne sukcesy na całym świecie, wspierany przez prestiżowe wytwórnie fonograficzne. Artysta tworzy w sposób kreatywny, czerpiąc inspiracje z różnych gatunków i stylów.

Oscar Corney to niezależny songwriter z Cambridge. Ma na swoim koncie ciepło przyjętą EPkę „Be Someone” oraz szereg udanych tras koncertowych i występów na festiwalach muzycznych. Jego zmysłowy wokal docenili dziennikarze radia BBC, promując go poprzez inicjatywę BBC Introducing wspierającą młodych, zdolnych artystów.

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW