Skip content

Moon Taxi – Let The Record Play. Album już w sprzedaży i serwisach cyfrowych!

Moon Taxi – Let The Record Play. Album już w sprzedaży i serwisach cyfrowych!

Nowy album “Let The Record Play”

już w sklepach i serwisach cyfrowych

 POSŁUCHAJ/KUP

Od lewej: Tyler Ritter, Tommy Putnam, Wes Bailey, Trevor Terndrup, and Spencer Thomson

“W ciągu ostatnich last Moon Taxi przebyli drogę od sensacji festiwalu Bonaroo do grupy zapowiadającej się na zastępców Kings of Leon, która gra satysfakcjonująco przekrojowego rokcha – trochę indie, trochę progresywnego, a trochę popowego.” – Rolling Stone

 “Mają i piosenki, które chce się śpiewać, i chwytliwe partie instrumentalne.” – Noisey

 “Moon Taxi ewoluują od studenckiego projektu do poziomu prawdziwych gwiazd rocka.” – The Tennessean

“Let The Record Play” (POSŁUCHAJ/KUP) to piąty album zespołu Moon Taxi. Nowy album dowodzi, że Moon Taxi są jedną z nielicznych obecnie grup, które potrafią w swojej muzyce uchwycić zarówno atmosferę dzisiejszych, niespokojnych czasów, jak i zapewnić euforyczną odskocznię od codzienności, której wszyscy potrzebujemy. Wyprodukowana i zmiksowana przez gitarzystę zespołu Spencera Thomsona płyta dokumentuje rozwój jednego z najbardziej kreatywnych zespołów z Nashville. Moon Taxi podbili już sceny wielkich festiwali takich jak Coachella, Austin City Limits i Bonnaroo. “Let The Record Play” otwiera kolejny rozdział ich kariery. Płytę promuje “Two High” (ZOBACZ TELEDYSK), który jest światowym hitem w serwisach cyfrowych – liczba streamów tego utworu przekroczyła już 73 miliony.

Moon Taxi tworzą: Trevor Terndrup (wokale, gitary), Spencer Thomson (gitary, produkcja), Wes Bailey (instrumenty klawiszowe), Tommy Putnam (gitara basowa) oraz Tyler Ritter (perkusja).

  Website

Facebook

Twitter

Instagram