Skip content

“Mówiłeś” – nowa propozycja Marty Bijan

“Mówiłeś” – nowa propozycja Marty Bijan

„Mówiłeś” – nowy singel i teledysk Marty Bijan

 

Video: http://vevo.ly/OXKzEA

Odsłuchaj i pobierz piosenkę „Mówiłeś”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/Mowiles

 

Marta Bijan to finalistka czwartej edycji ‚X Factor’, która podpisała kontrakt na swój debiutancki album tuż przed maturą, z wytwórnią Sony Music Poland. Jej pierwszy  singel – „Poza mną” osiągnął wynik ponad 2 mln wyświetleń!

 

Marta jest dziewczyną niezwykle utalentowaną wokalnie (do historii przeszła już reakcja X-Factorowego jury na jej wykonanie coveru „Wrecking Ball”), ale przede wszystkim jest kompozytorką i autorką tekstów, piosenek oraz wierszy,  co nie jest mocną stroną większości debiutantów, poszukujących zazwyczaj gotowych utworów innych autorów.

 

Śpiew to całe życie tej pięknej brunetki z Sosnowca, już jako czterolatka występowała w konkursach wokalnych, później śpiewała w szkolnym zespole i  regularnie uczęszczała na zajęcia z nauki gry na fortepianie. Po maturze Marta zaczęła rozwijać także swoją nową pasję, którą jest fotografia. W tym roku odważnie zaczęła nawet publikować swoje prace budząc sporo pozytywnych komentarzy. Ze swadą, talentem i dbałością o każdy szczegół, nie tylko praktykuje fotograficzne aranżacje i kolaże, ale także nadaje im tytuły, czasem na serio, a czasem ze sporą dawką humoru.

 

„Mówiłeś” to bardzo osobisty, wzruszający utwór, w którym Marta akompaniuje sobie na fortepianie. Siła tej piosenki tkwi w prostocie i emocjach, które zawarła w niej wokalistka. Teledysk zrealizowali Zosia Zija i Jacek Pióro.

 

***

Zajrzyj na FB Marty:  https://www.facebook.com/Bijan.Marta/

FB: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts

Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl

Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl

You Tube: https://www.youtube.com/user/SonyMusicPL

http://www.sonymusic.pl/