Skip content

Muzyczne Pocztówki – zupełnie nowy produkt na rynku

Muzyczne Pocztówki – zupełnie nowy produkt na rynku

Kolebką kartek okolicznościowych jest Wielka Brytania, w której to pierwsze kartki pojawiły się na rynku już w latach 40. XIX wieku. W Polsce zdobyły popularność dopiero sto lat temu ale szybko stały się sympatyczną tradycją.  W obecnym czasie, po zachłystnięciu się nowymi technologiami i wysyłaniu bliskim życzeń drogą elektroniczną, papierowe pocztówki zaczynają przeżywać renesans swojej popularność i wracają do łask. Twa wielka retromania. Słucha się płyt winylowych, tańczy tango, wysyła pocztówki. Kartki idealnie wpisują się w tę atmosferę. To zawsze miły, osobisty gest w stosunku do osób, na których nam zależy.

Kartka z własnoręcznie wypisanymi życzeniami lub wyznaniami miłości ma o wiele więcej uroku niż współczesne smsy czy maile. W związku z tym od lutego 2017 roku  na rynku pojawią się, wydane przez Sony Music Poland, wyjątkowe kartki – muzyczne pocztówki z płytą CD. Takie kartki to idealny pomysł na elegancki prezent, który można wysłać pocztą lub wręczyć osobiście, a także  atrakcyjny podarunek okolicznościowy w przystępnej cenie. Pocztówki Sony Music Poland to szeroki wybór pięknych poligrafii i przebojowych ścieżek dźwiękowych przygotowanych specjalnie na potrzeby pięknej kolekcji. W środku każdej kartki znajdzie się miejsce na dedykacje i życzenia.

Ta niezwykła seria została przygotowana tak, aby zachwycić romantyków w każdym wieku. Na płytach pojawią się kochane od lat utwory m.in. Whitney Houston, Celine Dion, Santany, Arethy Franklin, Franka Sinatry oraz Leonarda Cohena. Dla młodszych klientów kartki będą zawierać hity m.in. Alicii Keys, Britney Spears, Jennifer Lopez, Meghan Trainor oraz Toma Odella. Te jedyne w swoim rodzaju i jedyne na rynku kartki po raz pierwszy pojawiają się z okazji popularnych Walentynek, ale wkrótce dostępne będą pocztówki na wiele innych okazji oraz okoliczności.

Wszystkich aktualny wzorów Muzycznych Pocztówek oraz tracklist szukajcie pod tym adresem: http://smarturl.it/MuzycznePocztowki