Skip content

Najciekawszy debiut r’n’b roku – Tinashe prezentuje płytę ‘Aquarius’!

Najciekawszy debiut r’n’b roku – Tinashe prezentuje płytę ‘Aquarius’!

Debiutancki album Tinashe ma szansę stać się jednym z najciekawszych krążków nurtu r’n’b ostatnich miesięcy, może nawet lat. Płyta zatytułowana „Aquarius” trafi do sprzedaży już jutro. Artystka udostępniła odsłuch na swojej oficjalnej stronie (TUTAJ). Album jest już także dostępny w sprzedaży cyfrowej np. tutaj.

Płyta łączy różne style i gatunki, bliskie korzeniom muzycznym Tinashe. Odnajdziemy tu mieszankę brzmień r’n’b, hip-hopu i pop. Za produkcję odpowiadają: niezwykle popularny ostatnio DJ Mustard (Kid Ink, T.I., Tyga, Wiz Kalifa), Redwine i DJ Marley. Artystkę wsparli również  m.in. ScHoolboy Q, Future i A$AP Rocky. Ten ostatni pojawił się gościnnie w promującym wydawnictwo utworze „Pretend”, do którego ostatnio opublikowany został teledysk (kliknij tutaj).

Pierwszy singiel promujący „Aquarius” – czyli  „2 On” z gościnnym udziałem Schoolboy Q, który przez 4 tygodnie dominował na amerykańskim zestawieniu listy Rhythmic Airplay, a tamtejsza prasa (m.in. „USA Today” i „The New York Post”) okrzyknęła go hitem lata 2014!

Na koncie Tinashe znajdziemy kilka ról kinowych i telewizyjnych. W 2012 roku artystka opublikowała dwa mixtape’y zarejestrowane we własnym domowym studiu. Dobry odbiór wydawnictw „In Case We Die” i „Reverie” przyczynił się do podpisania kontraktu fonograficznego z wytwórni RCA, będąca częścią Sony Music Entertainment.

Tracklista:

 1.  Aquarius
 2.  Bet ft. Devonté Hynes
 3.  Cold Sweat
 4.  Nightfall (Interlude)
 5.  2 On ft. ScHoolboy Q
 6.  How Many Times ft. Future
 7.  What Is There To Lose (Interlude)
 8.  Pretend Ft. A$AP Rocky
 9.  All Hands On Deck
 10.  Indigo Child
 11.  Far Side Of The Moon
 12.  The Calm (Interlude)
 13.  Feels Like Vegas
 14.  Thug Cry
 15.  Deep In The Night (Interlude)
 16.  Bated Breath
 17.  Wild Fire
 18.  The Storm (Interlude)

 

http://www.tinashenow.com

https://twitter.com/Tinashe

http://instagram.com/tinashenow

https://www.facebook.com/OfficialTinashe