Skip content

Najlepsza płyta dla Twojego dziecka już w sklepach!

Najlepsza płyta dla Twojego dziecka już w sklepach!

Edukacyjne piosenki dla dzieci z udziałem znanych i lubianych artystów!

 

PŁYTA „JARZYNKI I PRZYJACIELE” JUŻ W SKLEPACH! (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ)

 

Twój maluch na widok warzyw ucieka, na wszelki wypadek woli trzymać się z dala również od owoców? Zamiast raczyć brzdąca nudnymi opowieściami o zdrowych witaminkach, zaserwuj mu coś wyjątkowego. Płyta „Jarzynki i przyjaciele” zapewni dziecku pyszną zabawę w rytm nowych melodii, okraszoną sporą porcją wiedzy. Skutek uboczny: dzięki niej maluch przychylniejszym okiem spojrzy na talerz pełen rarytasów z warzywniaka.

„Jarzynki i przyjaciele” to płyta dla dzieci, jakiej jeszcze nie było. Maluchy znajdą na niej dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów. W rolę JARZYNEK i ich PRZYJACIÓŁ wcielili się m.in. Stanisława Celińska, Piotr Fronczewski, Artur Andrus, Cezary Pazura, Katarzyna Pakosińska, Joanna Kołaczkowska, Radosław Liszewski.

 

Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata. Dzięki naszej płycie dzieciaki zyskają nowych, kolorowych przyjaciół. Słuchając utworów  z „jarzynkowej” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i  gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są bowiem muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.

 

Płyta „Jarzynki i przyjaciele” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki!

 

Zdaniem psychologów edukacja z elementami zabawy ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie. Dziecko chłonie wiedzę i staje się twórcze. A co najważniejsze, taka forma nauki sprawia mu przyjemność. Zwłaszcza jeśli – tak jak w przypadku płyty „Jarzynki i przyjaciele” – towarzyszy jej muzyka. Ponadto dzieci, które często słuchają muzyki rozwijają swoją inteligencję, wzbogacają słownictwo i lepiej radzą sobie z rozwiązywania problemów. Co więcej, ulubione piosenki pozwalają kilkulatkom w rozładowaniu nadmiaru energii w zdrowy sposób, czyli poprzez taniec. Każdy rodzic wie, że dzieci rewelacyjnie odprężają się w trakcie zabaw przy muzyce (idealne do zabaw ruchowych są rytmiczne piosenki, z łatwo wpadającą w ucho melodią).

Dlatego warto ze słuchania ulubionych utworów uczynić codzienny rytuał!

 

Tracklista:

 

 1. Pomarańcza Paola – Zosia Kraszewska ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YT
 2. Grzyb Gwidon – Piotr Fronczewski
 3. Cebula Celestyna – Joanna Kołaczkowska
 4. Ogórek Olo – Cezary Pazura
 5. Ananas Andre – Maciej Muraszko  ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YT
 6. Ziemniak Zbyś – Radek Liszewski
 7. Pomidor Pedro – Kuba Frydrych
 8. Kokos Coco – Anna Komin
 9. Papryczka Chili Consuela – Katarzyna Pakosińska
 10. Szparag Serge – Artur Andrus
 11. Bazylia Bianka – Anna Komin
 12. Kapusta Kalina – Stanisława Celińska

 

 

***

Informacje, zdjęcia i nagrania zza kulis powstawania płyty, a także konkursy, zabawy i moc innych atrakcji znajdziecie na fejsbukowej stronie „Jarzynek i przyjaciół”: https://www.facebook.com/jarzynki/