Skip content

“Nie chcę więcej” – premierowy, przejmujący klip do największego przeboju Michała Bajora!

“Nie chcę więcej” – premierowy, przejmujący klip do największego przeboju Michała Bajora!

„Nie chcę więcej” – premierowy, przejmujący klip do największego przeboju Michała Bajora!

ZOBACZ NA YOUTUBE/VEVO

Największy przebój Michała Bajora „Nie chcę więcej” w zupełnie nowej wersji zapowiada drugą część wyjątkowej kolekcji utworów Artysty – „Od Kofty do Korcza vol. 2”, która trafi do sprzedaży już 29 września.

 Kamień milowy piosenki aktorskiej doczekał się godnego obrazu, który pozwala na jeszcze mocniejsze przeżycie tej wyjątkowej kompozycji Włodzimierza Korcza do słów Dariusza Rogalskiego. Przebój Michała Bajora w nowej interpretacji, wraz z teledyskiem, nabiera siły protest songu wobec codzienności ludzkości całego świata, zmagającej się z wojną, biedą, niesprawiedliwością. Singiel promuje album „Od Kofty do Korcza vol. 2” – drugą część kolekcji największych przebojów artysty, nagranych zupełnie od nowa. Teledysk do utworu dostępny jest już na YouTube i VEVO.

Materiał został podzielony na dwie części, pierwsza wyszła w maju (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM), druga część zawiera wyłącznie kompozycje Włodzimierza Korcza, do tekstów wybitnych autorów, m.in. Jonasza Kofty i Wojciecha Młynarskiego. Kolekcja podsumowuje kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką i jest dwudziestą pozycją w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). Na repertuar jubileuszowego zestawu złożyły się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty – te, o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii.

TRACKLISTA

„Od Kofty… do Korcza” VOL. 2

Premiera: 29 września

 1. Moja miłość największa
 2. Monsieur Renoir
 3. Do trzech cnót
 4. Błędny rycerz
 5. Ogrzej mnie
 6. Popołudnie
 7. Bar „Pod zdechłym psem“
 8. Kocham jutro
 9. Śpiew ocalenia
 10. Błogosławiona bądź każda pogodo
 11. Nie chcę więcej

bonus:

 1. Głos

 

Obserwuj MICHAŁA BAJORA w internecie:

Facebook | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook Instagram Twitter YouTube |