Skip content

NOTHING BUT THIEVES – nowa muzyka jeszcze tej jesieni! Posłuchaj singla ‘Forever And Ever More’ już teraz!

NOTHING BUT THIEVES – nowa muzyka jeszcze tej jesieni! Posłuchaj singla ‘Forever And Ever More’ już teraz!

Nothing But Thieves nie odpoczywają. Naprawdę. Dopiero co zakończyli letnią trasę koncetową promującą płytę ‘Broken Machine’ a już wybierają się na jesienną – 7 listopada zobaczymy ich w Poznaniu (bilety na ten koncert jeszcze w sprzedaży). Fani mieć wiele powodów do zadowolenia – zespół właśnie ujawnił, że 19 października ukaże się ich EP-ka ‘What Did You Think When You Made Me This Way?’ z nową muzyką, wyprodukowaną przez Jima Abbissa (Artic Monkeys, Kasabian, Adele) i zmiksowaną przez Davida Sardy’ego (Catfish & The Bottlemen, Oasis, Noel Gallagher, Royal Blood). Pierwszy singiel ‘Forever And Ever More’ już teraz usłyszeć można TUTAJ, lub obejrzeć pseudo video na YouTube.

Płyta ‘Broken Machine’ odłuchiwana była w serwisie Spotify ponad 100 milionów razy a kwintet z Southend ma na koncie ponad 150 tysięcy sprzedanych płyt. Jako jedyni z nielicznych brytyjskich zespołów zostali zauważeni także za Atlantykiem, grając wyprzedane koncerty po Stanach Zjednoczonych, a także występując w tak prestiżowych programach telewizyjnych u Conana O’Briena, Jamesa Cordena, a także Jimmy’ego Kimmela.

EP-ka ‘What Did You Think When You Made Me This Way?’ dostępna będzie w streamingu, formacie cyfrowym oraz na singlu winylowym.