Skip content

Nowa płyta Elliphant coraz bliżej! Zobacz teledysk do „Club Now Skunk” ft. Big Freedia!

Nowa płyta Elliphant coraz bliżej! Zobacz teledysk do „Club Now Skunk” ft. Big Freedia!

Nowa płyta Elliphant coraz bliżej! Zobacz teledysk do „Club Now Skunk” ft. Big Freedia!

 

Najnowszy singiel Elliphant można określić krótko: to bomba pełna miażdżących dźwięków! Ten muzyczny banger z pewnością zagości na wielu playlistach. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji cyfrowej – kliknij TUTAJ.

 

Klip do utworu został wyreżyserowany przez Johana Holma, a jego projektem zajęła się Stina Perssona. Efektem tej współpracy jest niezwykłe, nie-z-tego-świata wideo, które cofa nas do czasów kaset VHS.

 

Zobacz klip do „Club Now Skunk” feat. Big Freedia na VEVO!

 

Jak na razie to jedna z najlepszych kolaboracji o jakich tylko marzyłam!” mówi o swojej współpracy z Drag Queen Elliphant. „Upolowałam „Królową” w DC! Czekałam na nią przy sklepiku z gadżetami, jak prawdziwa ‘groupie’. Freedia powitała mnie ciepło i powiedziała, że „będzie mnie obserwować”. Trzy tygodnie później ziarno, które zasadziłam, wykiełkowało w studiu w Los Angeles – wtedy właśnie stworzyłyśmy „Club Now Skunk!!!

 

Utwór, wyprodukowany przez Carli Löf i Tommy’ego Tyspera, pochodzi z debiutanckiego albumu Elliphant „Living Life Golden”, który trafi do sprzedaży na początku 2016r.

 

Elliphant to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących artystek swojego pokolenia. Od czasu jej debiutu na rynku muzycznym w 2012, młoda Szwedka wydała  dwie świetnie przyjęte przez krytyków EPki. Rozgłos  i uznanie przyniosły jej hity: „Only Getting Younger” feat. Skrillex oraz „One More” feat. MØ, a także jej najnowszy hit nagrany z Major Lazer „Too Original”. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi producentami, a wśród nich zdobywcy i nominowani do nagrody GRAMMY – Skrillex, Dr Luke, Diplo, Joel Little (odpowiedzialny za sukces albumu Lorde).

 

 

***

http://elliphant.com/

https://www.facebook.com/elliphantmusic

https://twitter.com/elliphantmusic

http://instagram.com/elliphantmusic