Skip content

Nowy album Avi x Louis Villain „Zbiór Pieśni Sycylijskich” już dostępny!

Nowy album Avi x Louis Villain „Zbiór Pieśni Sycylijskich” już dostępny!

Nowy album Avi x Louis Villain „Zbiór Pieśni Sycylijskich” już dostępny!

 

Długo wyczekiwany, pierwszy album w dorobku hiphopowego duetu już sieci (POSŁUCHAJ).

 

W „Zbiorze Pieśni Sycylijskich” słyszymy mocne, włoskie wpływy, wyróżniające całość nagrania na tle polskiej scenie hiphopowej. Chociaż w podziemiu zrobili już zamieszanie, bez presji i parcia na szkło zamknęli się studio nagraniowym, rozpoczynając pracę nad nowym materiałem. Teraz odkrywają karty: „Przed Wami ‘Zbiór Pieśni Sycylijskich’. Pierwsza płyta w dorobku Aviego i Louisa. Kilkuletnia przyjaźń, która przerodziła się w pasję tworzenia. 13 utworów w tym 6 wcześniej niepublikowanych. Z pralni na salony.” – ogłaszają Avi x Louis Villain. Całość płyty dostępna TUTAJ.

 

Wraz z premierą nowego krążka ukazał się teledysk do kawałka „Plany” (YOUTUBE). To letni numer z soczystym beatem i zadziorny tekstem, znacznie różniący się od wcześniejszych dokonań Aviego i Louisa Villaina. Ten bezpretensjonalny, przyjemny klimat czuć też w teledysku! (YOUTUBE).

 

Avi x Louis Villain to jeden z najbardziej obiecujących hiphopowych projektów na rynku. Mieszanka wybuchowa: osobowości, doświadczeń i talentów. Dają poczucie świeżości i nowości, co w urodzaju rodzimej sceny jest wręcz niemożliwe. Będzie o nich głośno!

 

 

 

 

„Zbiór Pieśni Sycylijskich” (POSŁUCHAJ)

 

Tracklista:

1.Intro

2.Fenix

3.Sherwood ft. Przemo DBM

4.Inny niż oni

5.Chateau

6.Ora et labora

7.Dante ft. ReTo

8.Moya

9.Nessun dorma

10.Million

11.Giorno

12.Plany

13.Monte christo

14.Nostradamus

15.Outro

 

Obserwuj Aviego na:

Facebook |Instagram |YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW