Skip content

Nowy album Bring Me The Horizon – “amo”. Słuchaj teraz!

Nowy album Bring Me The Horizon – “amo”. Słuchaj teraz!

NOWY ALBUM

BRING ME THE HORIZON

amo

Nowy album Bring Me The Horizon – “amo”. Słuchaj teraz!

SŁUCHAJ TERAZ

Wielokrotnie nagradzany Złotą i Platynową Płytą, światowy gigant muzyki rockowej – Bring Me The Horizon – wydał właśnie swój szósty w karierze krążek, zatytułowany amo.

Nagrany w Los Angeles i wyprodukowany przez członów zespołu – Oliego Sykesa i Jordana Fisha – album „amo” to ogromny krok dla Bring Me The Horizon. To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album. Trzy pochodzące z niego single – „Mantra”, „Wonderful Life” i „Medicine” już odsłuchano ponad 100 milionów razy. Kolejny – “Mother Tongue” – miał premierę w ostatni wtorek w audycji Zane Low w stacji radiowej Beats 1.

Artyści spędzili całe lato w studiu w Los Angeles przygotowując i nagrywając materiał na nadchodzący album. Tajemniczy tytuł najnowszego wydawnictwa to nic innego jak portugalskie amo oznaczające “kocham”. Nie ma tu jednak mowy o jakiejkolwiek sielankowości. Mroczne, ale zarazem energiczne teksty, twarde riffy gitarowe i dynamiczna perkusja to to, czym Bring Me The Horizon rozkochało fanów na całym świecie. Na najnowszym krążku nie brakuje zarówno charakterystycznego screamu jak i melodycznych partii wokalnych. Całość dopełniają potężne riffy, podkreślające metalcore’owe korzenie zespołu, które kontrastują z elektronicznymi, nowoczesnymi beatami.

Na najnowszym krążku znalazło się 13. utworów. Podobnie, jak na ostatnim albumie – “That’s the Spirit”, artyści postawili na własne umiejętności producenckie. Nad produkcją najnowszego dzieła, czuwali Oli Sykes oraz Jordan Fish. Nie zabrakło również występów znanych gości. Do współpracy artyści zaprosili takie gwiazdy jak Grimes, Dani Filth oraz Rahzel.

Tracklista
1. i apologise if you feel something   
2. MANTRA
3. nihilist blues   
4. in the dark   
5. wonderful life   
6. ouch   
7. medicine
8. sugar honey ice & tea   
9. why you gotta kick me when i’m down?
10. fresh bruises
11. mother tongue   
12. heavy metal
13. i don’t know what to say

TWITTER | FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE

www.bmthofficial.com