Skip content

Nowy album Il Volo już dostępny

Nowy album Il Volo już dostępny

IL VOLO

NOWY ALBUM

MUSICA

JUŻ DOSTĘPNY

POSŁUCHAJ/KUP TERAZ

ZESPÓŁ ŚWIĘTUJE 10 LAT KARIERY

cid:image001.jpg@01D4C7AC.DC16EFA0

Włoskie trio Il Volo świętuje 10 lat! To jedna z najbardziej spektakularnych karier muzycznych tej dekady. Il Volo nagrali już duety z artystami takiego kalibru jak Barbra Streisand i Placido Domingo, wygrali legendarny festiwal piosenki włoskiej w San Remo mając po zaledwie 20 lat, wyprzedali koncerty w najbardziej prestiżowych salach koncertowych oraz otrzymali niejedną owację na stojąco podczas tras w Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble rozpoczynają świętowanie swojego jubileuszu! Z utworem „Musica Che Resta” zespół powrócił na festiwal w San Remo z utworem „Musica Che Resta”. Utwór pochodzi z płyty „Musica”, która trafiła do sprzedaży 1 marca. Album zawiera dwa nowe utwory – „Fino a Quando Fa Bene” i „Vicinissimo” – oraz  nowe wykonania takich utworów jak „Arrivederci Roma”, „A Chi Mi Dice”, „People”, „La Nave del Olvido”, „Lontano dagli Occhi”, „Be My Love”, „La Voce del Silenzio”, i „Meravigliosa Creatura”.

Nowy album to nie jedyna atrakcja tego jubileuszu. W ciągu 12 miesięcy – od maja 2019 roku do maja 2020 roku, Il Volo dadzą serię koncertów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. W ramach trasy zespół wystąpi w Polsce – 14 września w Arenie Gliwice.


Tracklista:
1. Musica Che Resta
2. Vicinissimo
3. Arrivederci Roma
4. A Chi Mi Dice
5. Fino A Quando Fa Bene
6. People
7. La Nave Del Olvido
8.Lontano Dagli Occhi
9. Be My Love
10. La Voce Del Silenzio
11. Meravigliosa Creatura

Obserwuj Il Volo:

https://www.facebook.com/ilvolomusic/
https://www.instagram.com/ilvolomusic/