Skip content

Nowy album jednej z najciekawszych obecnie soulowych artystek już w sklepach!

Nowy album jednej z najciekawszych obecnie soulowych artystek już w sklepach!

NAO – SATURN

Nowy album jednej z najciekawszych obecnie soulowych artystek już w sklepach!

 

POSŁUCHAJ/KUP

 

 

Dwa lata po wydaniu świetnie przyjętej debiutanckiej płyty “For All We Know”, NAO powraca z nowym albumem “Saturn”! Wychowanej we wschodnim Londynie Nao śpiewa na “Saturnie” o dojrzewaniu, zmianach, docenianiu dorosłości i dostrzeżeniu naiwności, która jest nierozłączną cechą młodości. To celebracja nowych możliwości oraz szansa do refleksji.

“Moi przyjaciele opowiadali mi o koncepcji powracającego Saturna. To teoria, według której Saturnowi zajmuje 29 lat, by wykonać jeden pełny obieg orbitalny, a jest to planeta szczęścia i pomyślności. A więc gdy masz mniej więcej 29 lat, między 27 a 32. rokiem życia, coś wielkiego się wydarza. Nagle budzisz się i zastanawiasz się na przykład, co robisz w związku, w którym jesteś odkąd masz 20 lat, albo czy obecna praca daje ci satysfakcję. Chcesz przemyśleć wszystko na nowo, łącznie z rzeczami, których nauczyli cię rodzice lub ideami, w które wierzysz. To tak jakby zrzucić starą skórę, i to potrafi być bolesne”.

Na “Saturnie” Nao jest odważna i chętna do eksperymentów. To album złożony i wewnętrznie skomplikowany, ale naładowany optymizmem, dzięki czemu jest dziełem prawdziwie ponadczasowym. To płyta o ponownym narodzeniu oraz szukaniu swojej duszy.

Album promują single “Another Lifetime” i “Make It Out Alive” ft. SiR. Płyta dostępna jest w serwisach cyfrowych oraz na CD i LP.

Tracklista:

 1. Another Lifetime
  2. Make It Out Alive (feat. SiR)
  3. If You Ever
  4. When Saturn Returns (Interlude)
  5. Saturn (feat. Kwabs)
  6. Gabriel
  7. Orbit
  8. Love Supreme
  9. Curiosity
  10. Drive and Disconnect
  11. Don’t Change
  12. Yellow of the Sun
  13. A Life Like This