Skip content

Nowy album Rachel Platten. Premiera “Waves” już 27 października!

Nowy album Rachel Platten. Premiera “Waves” już 27 października!

NOWY ALBUM RACHEL PLATTEN

PREMIERA WAVES JUŻ 27 PAŹDZIERNIKA

POSŁUCHAJ NOWEJ PIOSENKI “PERFECT FOR YOU”!

Rachel Platten ogłosiła datę premiery swojego nowego albumu! Płyta “Waves” ukaże się 27 października nakładem Sony Music. Artystka udostępniła także nową piosenkę „Perfect For You” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR).

„Praca nad tą płytą była wspaniałym doświadczeniem. Nigdy wcześniej nie czułam takiej wolności i weny twórczej. Pracowałam nad naprawdę emocjonalnymi rzeczami, płakałam przy pianinie o 3 nad razem, ale także budziłam się w niektóre dni i wskakiwałam do oceanu, czując się fantastycznie. Wtedy chciałam pisać piosenki, do których mogłabym tańczyć. Ta płyta jest surowa, pełna emocji, ale także zabawna, słodka i prawdziwa. To naprawdę cała ja – jestem bardzo dumna z tego albumu!” – mówi Rachel.

Ubiegły rok Rachel spędziła pisząc piosenki i nagrywając „Waves” w Los Angeles. Pracowała z topowymi songwriterami i producentami – Ryanem Tedderem, Stargatem, Jasonem Eviganem, Ianem Kirkpatrickiem, Natem Cypherem i Jonem Levinem.

“Perfect For You” to szczery i pełen nadziei utwór, który Rachel napisała o uczuciu niepewności, z którym zmaga się każdego dnia. Album promuje singiel „Broken Glass”, o którym TIME napisał jako „perfekcyjnie wyprodukowanym popowym numerze”. Teledysk do „Broken Glass” (ZOBACZ NA VEVO/YOUTUBE), w którym wystąpiły mistrzynie kolarstwa z całego świata, został wyreżyserowany przez Allie Avital.

Album „Waves” to kolejny krok artystki po wielkim sukcesie “Fight Song” – piosenki, którą pokochały miliony osób na świecie dzięki jej niezwykłemu, dodającemu siły przekazowi. „Fight Song” to multiplatynowy hit, który do tej pory pobrano cztery miliony razy i który podbił listy przebojów stacji radiowych oraz na iTunes na całym świecie. Ogromnym sukcesem był także platynowy hit „Stand by You”. W 2016 roku ukazała się debiutancka płyta Rachel – „Wildfire”.

Waves:

 1. Perfect For You
 2. Whole Heart
 3. Collide
 4. Keep Up
 5. Broken Glass
 6. Shivers
 7. Loose Ends
 8. Labels
 9. Loveback
 10. Hands
 11. Fooling You
 12. Good Life
 13. Grace

 

RACHEL PLATTEN

Website | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW