Skip content

Nowy klip GUOVY już w sieci!

Nowy klip GUOVY już w sieci!

Dziś (13 lutego 2017) miał swoją premierę teledysk do pierwszego singla promującego nadchodzący album Guovy „Headliner” pod patronatem PROSTO TV. W utworze zatytułowanym „Do domu” obok raperki występuje jedna z największych gwiazd polskiego hip hopu czyli VNM, a za produkcję muzyczną odpowiada Essex. Twórcą klipu jest Piotr Smoleński, znany m.in. z reżyserii teledysków Donatana (ZOBACZ TELEDYSK tutaj – https://www.youtube.com/watch?v=2nENwAcLDiM ).

Nie było wcześniej na polskiej scenie raperki, która w tak krótkim czasie narobiłaby tak ogromnego zamieszania, jak kilka lat temu Guova. Teraz przyszedł czas jej na właściwy debiut  w barwach Sony Music Poland. To dziś artystka dojrzalsza, świadoma obranej drogi i kierunku. Guova nie chce zamykać się tylko na hip-hop i zna znaczenie słów praca, konsekwencja, nauka oraz dystans do siebie. Siła płyty „Headliner” to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia, a Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyśpieszenia flow (ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DZIŚ – https://GUOVA.lnk.to/Headliner ).

 

Na album “Headliner” składa się 15 utworów. Wyrazistej, pewnej siebie, charyzmatycznej Guovie w trzech utworach towarzyszą zacni goście. VNM rapuje w “Do domu”, 2sty nawija w “Dead Muthafuckas”, a wokalistka Masia śpiewa w “Ratuj mnie”. Sama Guova śpiewa w przebojowym “Popstar”. Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice – za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.