Skip content

Nowy singiel Khalida “Talk”! Drugi album artysty już w kwietniu

Nowy singiel Khalida “Talk”! Drugi album artysty już w kwietniu

NOWY SINGIEL KHALIDA “TALK”

(PROD. DISCLOSURE)

POSŁUCHAJ TERAZ

DRUGI ALBUM ARTYSTY JUŻ W KWIETNIU!

cid:image001.jpg@01D4BFC0.218F6A20

Jedna z najważniejszych postaci współczesnego R&B, Khalid, publikuje właśnie swój najnowszy singiel, zatytułowany “Talk”. Nad produkcją singla czuwał jeden z czołowych zespołów muzyki elektronicznej ostatnich lat, duet Disclosure. Singiel jest zapowiedzią długo wyczekiwanej płyty artysty. Najnowszy album Khalida ukaże się już w kwietniu nakładem Sony Music.

“Ten album to kulminacja wszystkich doświadczeń I , które zebrałem przez ostatnie dwa niesamowite lata. Starałem się w studio przelać całą swoją duszę na utwory, które mam nadzieję, dotrą do wielu osób. Jestem podekscytowany, że mogę się podzielić przedsmakiem w postaci singla “Talk”, mówi Khalid.

Pod koniec roku Khalid opublikował EP “Suncity”, która stała się początkiem nowej ery w karierze artysty. Singiel “Better”, momentalnie wystrzelił na listach radiowych przebojów, a ostatnio opublikowany remix do “Saturday Nights” stał się niekwestionowanym hitem ostatnich tygodni.

Sukces Khalida eksplodował wraz z publikacją pierwszego singla zatytułowanego “Location”. Utwór w zaledwie kilka miesięcy okrył się Poczwórną Platyną, dzięki czemu młody artysta pochodzący z Texasu, w porozumieniu z RCA Records, wydał swój debiutancki album, zatytułowany “American Teen”. O sukcesie tego wydawnictwa niech świadczą jego liczby, a konkretnie 5 nominacji do Grammy oraz liczne nominacje do American Music Award, Billboard Music Award, BET Award i VMA Award.

/var/folders/0x/gzr4flh50ml4_5c5y16f3nn40000gp/T/com.microsoft.Outlook/WebArchiveCopyPasteTempFiles/cidimage002.jpg@01D4BEC4.7FF30F10

Khalid – Talk

POSŁUCHAJ TERAZ

http://www.khalidofficial.com

https://www.facebook.com/thegreatkhalid 
https://twitter.com/thegreatkhalid 
https://www.instagram.com/thegr8khalid J�Z�j�z������