Skip content

Nowy singiel Miley Cyrus! Zobacz teledysk do “Malibu”

Nowy singiel Miley Cyrus! Zobacz teledysk do “Malibu”

NOWY SINGIEL MILEY CYRUS! ZOBACZ TELEDYSK DO „MALIBU”

 

 

 

Miley Cyrus ujawniła właśnie nowy singiel i teledysk do utworu “Malibu”, który zapowiada jej nadchodzący album, mający ukazać się jeszcze w tym roku. Beztroskie i pogodne „Malibu” (ZOBACZ TELEDYSK), zobrazowane klipem pełnym idyllicznych scenerii, może być zaskoczeniem dla tych, którzy kojarzą Miley z kontrowersyjnymi teledyskami i wyzywającymi strojami.

 

Klip do „Malibu” wyreżyserowany został przez Miley Cyrus i Diane Martel. W wywiadzie dla magazynu „Billboard” Miley zdradziła, że napisała tę piosenkę podczas jazdy Uberem na nagrania „The Voice”. Za produkcję utworu o lekko folkowym brzmieniu odpowiada Oren Yoel, współautor i producent utworu „Adore You” z głośnej płyty piosenkarki, „Bangerz”.

 

Miley Cyrus po raz pierwszy wykona swój utwór na żywo w telewizji podczas gali 2017 Billboard Music Awards, która odbędzie się już 21 maja.

 

Przełomem w karierze piosenkarki było wydanie w 2013 roku albumu „Bangerz”, z którego pochodzą przeboje „We Can’t Stop”, „Wrecking Ball” i „Adore You”. Płyta sprzedała się na całym świecie w ponad 3 milionach egzemplarzy.

 

 

 

Obserwuj Miley Cyrus w internecie:

https://www.mileycyrus.com/

Facebook: https://www.facebook.com/MileyCyrus

Twitter: https://twitter.com/MileyCyrus

Instagram: https://www.instagram.com/mileycyrus