Nowy singiel Miley Cyrus! Zobacz teledysk do “Malibu”

NOWY SINGIEL MILEY CYRUS! ZOBACZ TELEDYSK DO „MALIBU”

 

 

 

Miley Cyrus ujawniła właśnie nowy singiel i teledysk do utworu “Malibu”, który zapowiada jej nadchodzący album, mający ukazać się jeszcze w tym roku. Beztroskie i pogodne „Malibu” (ZOBACZ TELEDYSK), zobrazowane klipem pełnym idyllicznych scenerii, może być zaskoczeniem dla tych, którzy kojarzą Miley z kontrowersyjnymi teledyskami i wyzywającymi strojami.

 

Klip do „Malibu” wyreżyserowany został przez Miley Cyrus i Diane Martel. W wywiadzie dla magazynu „Billboard” Miley zdradziła, że napisała tę piosenkę podczas jazdy Uberem na nagrania „The Voice”. Za produkcję utworu o lekko folkowym brzmieniu odpowiada Oren Yoel, współautor i producent utworu „Adore You” z głośnej płyty piosenkarki, „Bangerz”.

 

Miley Cyrus po raz pierwszy wykona swój utwór na żywo w telewizji podczas gali 2017 Billboard Music Awards, która odbędzie się już 21 maja.

 

Przełomem w karierze piosenkarki było wydanie w 2013 roku albumu „Bangerz”, z którego pochodzą przeboje „We Can’t Stop”, „Wrecking Ball” i „Adore You”. Płyta sprzedała się na całym świecie w ponad 3 milionach egzemplarzy.

 

 

 

Obserwuj Miley Cyrus w internecie:

https://www.mileycyrus.com/

Facebook: https://www.facebook.com/MileyCyrus

Twitter: https://twitter.com/MileyCyrus

Instagram: https://www.instagram.com/mileycyrus