Skip content

Od tworzenia skromnego kanału na Youtube do podboju polskiej sceny pop? Ania Ruśniarczyk “Ja Tonę” – debiutancki singiel i teledysk już są!

Od tworzenia skromnego kanału na Youtube do podboju polskiej sceny pop? Ania Ruśniarczyk “Ja Tonę” – debiutancki singiel i teledysk już są!

Od tworzenia skromnego kanału na YouTube do podboju polskiej sceny pop?

„Ja Tonę” – Ania Ruśniarczyk przedstawia debiutancki singiel (POSŁUCHAJ) wraz z teledyskiem (VEVO/YOUTUBE). Czy stanie się hitem tegorocznych wakacji?

Dotychczasowy przebieg kariery Ani Ruśniarczyk udowadnia, że to możliwe. Kto wie, czy na naszych oczach nie spełnia się “amerykański sen” w Polsce. Oto dwudziestotrzyletnia wokalistka z Lublina, dotąd znana z uroczych interpretacji cudzych hitów garstce wiernych fanów, została dostrzeżona przez dużą wytwórnię. Efektem – kontrakt fonograficzny i szansa na dotarcie do szerszego grona odbiorców.

Wszechstronnie utalentowana Ania pierwsze doświadczenia sceniczne zbierała jeszcze, jako nastoletnia uczennica, występując ze szkolnymi zespołami tańca i biorąc udział w młodzieżowych przeglądach dla początkujących wokalistek. Obie te pasje rozwija do dzisiaj, choć aktualnie koncentruje się na śpiewaniu. Dzięki współpracy z majorsem pracuje nad własnym materiałem w kooperacji ze śmietanką krajowych producentów i realizatorów.

Dziś Ania rusza na podbój list przebojów największych radiowych stacji. Jej debiutancki singiel nosi tytuł “Ja tonę” (POSŁUCHAJ) i został przygotowany ze wsparciem ekipy producenckiej Mavooi Bechoco. To lekka, przyjemna dla ucha, wybitnie wakacyjna piosenka o miłosnym zauroczeniu – idealny soundtrack do letnich romansów w słonecznej, plażowej scenerii. Inspiracją była para młodych ludzi stojąca na stacji kolejowej. Czekałam na pociąg, który się spóźniał. To był listopad, zimno, ja w dwóch szalikach, a między tym dwojgiem było zauroczenie, pełnia lata, energia, ale i jakaś niepewność w dziewczynie, która ‘tonęła w spojrzeniu’. Od tego się zaczęło, reszta powstała w mojej głowie.” –  tak o genezie powstania utworu opowiada Ania Ruśniarczyk.

Wraz z singlem, debiutująca wokalistka wypuszcza teledysk (VEVO/YOUTUBE). To utrzymany w neonowym klimacie przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych wizualny kąsek, do którego chce się wracać! W roli głównej śliczna Ania Ruśniarczyk, której partneruje intrygujący model, Arek Maliniewicz.

 

Słowa: Anna Ruśniarczyk, Maciek Bechoco Pichlak

Muzyka: Maciek Bechoco Pichlak, Mavooi, Przemysław Puk, Anna Ruśniarczyk

 

Obserwuj Anię Ruśniarczyk:

Facebook | Instagram   | Youtube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW