Skip content

Oświadczenie ws. utworu Jamesa Arthura i MaRiny

Oświadczenie ws. utworu Jamesa Arthura i MaRiny

Pragniemy poinformować, że piosenka “Let Me Love the Lonely (feat. MaRina)” ukaże się na obu polskich edycjach nowej płyty Jamesa Arthura – standardowej i deluxe. Oznacza to, że tak w formie fizycznej (na CD), jak i cyfrowej, utwór będzie dostępny tylko na terytorium Polski. To ukłon Jamesa w stronę polskich fanów i jedyny duet z wokalistką nagrany na potrzeby jego najnowszego albumu “Back From The Edge”.

Piosenka zarejestrowana została w sierpniu tego roku, ale ze względu na chęć zachowania jej w tajemnicy, w systemach sprzedażowych zastosowany został jej roboczy opis – który po premierze u niektórych partnerów wyświetlał się dłużej niż powinien. Niestety, z powodu swojej pisowni pseudonim MaRina został błędnie zaindeksowany przez niektóre serwisy streamingowe, co jest aktualnie poprawiane.

Ciesząc się z rewelacyjnego przyjęcia wspomnianego utworu zarówno przez fanów, jak i media, zapraszamy wszystkich fanów Jamesa Arthura na podpisywanie jego płyt, które odbędzie się w południe 5 listopada, w salonie Saturn w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.