Skip content

PARSON JAMES – poznajcie jego oryginalną wersję hitu KYGO ‘Stole the Show’ !

PARSON JAMES – poznajcie jego oryginalną wersję hitu KYGO ‘Stole the Show’ !

Ta piosenka – firmowana przez duet KYGO feat. Parson James już jest wielkim hitem. Poznaj jej pierwotną, oryginalną wersję!

 

Za sprawą Kygo ta piosenka stała się wielkim hitem. Teraz pora, żebyście poznali jej oryginalną wersję! Parson James z dumą prezentuje swój kawałek „Stole The Show”!

 

Posłuchaj „Stole The Show” Parsona Jamesa na VEVO. Utwór dostępny do kupienia cyfrowo oraz w serwisach streamingowych – kliknij TUTAJ.

 

Parson James przyznaje, że wcale nie żałuję, że jego piosenka zaistniała najpierw w remixie Kygo. „Myślę, że występ u boku Kygo był świetnym sposobem na przedstawienia mnie jako artysty” mówi w wywiadzie dla The FADER.  „Nie będę ukrywał, że to jeden z moich ulubionych utwór, jaki kiedykolwiek napisałem […]. Absolutnie kocham to, co robi Kygo i kiedy tylko usłyszałem jego wersję tego utworu wiedziałem, że będzie to niezwykły sposób na zaprezentowanie jej w innym świetle.”.

 

Artysta nie ukrywa jednak, że bardzo zależało mu na tym, aby oryginalna wersja również ujrzała światło dzienne. Co więcej, sam Kygo uważa, że utwór powinien zostać przedstawiony światowej publiczności w pierwotnej aranżacji: „Jego wersja tego utworu jest po prostu piękna i jestem szczęśliwy, że będziecie mogli go usłyszeć”.

 

Stole The Show” to drugi singiel po „Sinner Like You” w twórczości Parsona Jamesa. Artysta tworzy swoje utwory na podstawie osobistych doświadczeń. Jego pierwsza piosenka powstała w momencie, kiedy Parson bał się wyjawić swojej matce, że jest gejem. Najnowszy utwór, „Stole The Show” to powstał w momencie, kiedy zrozumiał, że w życiu nie należy udawać, że wszystko jest w porządku – szczególnie jeśli chodzi o budowanie związku.