Skip content

Piosenka Michała Szpaka liderem oglądalności!

Piosenka Michała Szpaka liderem oglądalności!

Piosenka Michała Szpaka liderem oglądalności w Europie wśród eurowizyjnych konkurentów!

Teledysk Michała Szpaka do utworu “Color Of Your Life”  od kilku dni robi niemałe zamieszanie wśród pozostałych eurowizyjnych klipów. Na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest w ciągu trzech dni obejrzało go ponad 1,2 mln użytkowników – to największy przyrost liczby odsłon wśród piosenek startujących w konkursie w 2016 r.  Bukmacherzy bardzo wysoko obstawiają wygraną Polski – w pierwszej piątce, niejednokrotnie na pierwszym miejscu!

Aktualne wyniki wyświetleń sugerują, iż Michał wyrasta na jednego z faworytów Konkursu Piosenki Eurowizji 2016.

Dowodem na to są też liczne, pełne zachwytu komentarze z zagranicy:

 

“So brilliant, so nice and sensitive! 🙂

“12 points from Holland! Great song

“So awesome!”

“IT ‘S THE BEST!!! I LOVE THIS BEAUTIFUL SONG AND I LOVE THIS SINGER !!! SZPAK IS THE HERO AND THE WINNER !!!

“I’ve listened to this for over 50 times since yesterday. The song’s melody is dreamy, the lyrics are meaningful, his vocals are powerful and the boy is generally a star. He deserves to win. Good luck Michal from Greece!

“Great text and melody, very nice song ! Awesome Poland ! My favorite ! ❤”

„Pochodzę z Polski, mam 39 lat, od 19 mieszkam w Hiszpanii, tutaj wszyscy tego słuchają , cała tablica na FB zawalona tym utworem, Michał…jestem dumny, że jestem POLAKIEM i wiem że to wygrasz :)”

 

Lyric Video do utworu “Color Of Your Life osiągnęło już ponad 4,35 mln wyświetleń i był najczęściej oglądanym klipem na VEVO.COM w ubiegłym tygodniu. Zamieszczone również na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest fenomenalne wykonanie „Color Of Your Life” podczas polskich preselekcji, przekroczyło już 1,37 mln wyświetleń i jest najchętniej oglądanym występem wśród reprezentantów wszystkich krajów biorących udział w konkursie w 2016 roku.

Miło jest nam również ogłosić 16. miejsce albumu „Byle być sobą” na Ogólnopolskiej Liście Sprzedaży OLiS w tym tygodniu!

Już 12 maja zobaczymy Michała podczas drugiej tury półfinałów.

Serdecznie gratulujemy obecnych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!